به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ ساعت ۱۳:۳۶
کد مطلب : ۳۴۴۹۸۱

واکنش پرسپولیس به سقف قرارداد لیگ برتری

واکنش پرسپولیس به سقف قرارداد لیگ برتری
گروه ورزشی:معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس معقتد است تعیین سقف قرارداد برای بازیکنان، کارآیی لازم را نخواهد داشت. در پی افزایش قیمت بازیکنان لیگ برتری و پیشنهادات نجومی باشگاه ها به ستاره ها، سازمان لیگ تصمیم دارد با توجه به شرایط بازیکنان سقف قراردادی مشخص کرده و به باشگاه ها ابلاغ کند.
 
صبح امروز هوشنگ نصیرزاده سرپرست کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال اعلام کرد همه باشگاه ها لیگ برتری به جز مس رفسنجان و استقلال با سقف قرارداد موافقت کرده‌اند.محمد محمدی در بخشی از گفت‌وگوی امروز خود با رادیو تهران درباره این مسئله توضیح داد: با توجه به اینکه رعایت نمی‌شود از نظر من خیلی جذاب نیست. بعضی از تیم های ما خصوصی هستند و قطعا نمی‌شود برای آنها تعیین تکلیف کرد چون بخش خصوصی است و دوست دارد پرداخت کند.او ادامه داد: فکر می‌کنم تجربه گذشته ثابت کرده این طرح کارآیی زیادی ندارد اما ما احترام می‌گذاریم و در صورتی که طرح تصویب شود مطمئنا باشگاه پرسپولیس هم مثل گذشته بر اساس قانون عمل می‌کند.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *