به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب : ۳۴۵۰۱۲

وضعیت سیاسی عراق بسیار دشوار است

وضعیت سیاسی عراق بسیار دشوار است
گروه بین الملل: رهبر حزب دموکرات کردستان عراق  گفت: وضعیت عراق بسیار دشوار است. بحران عمیقی به دلیل پیچیدگی‌های حاصله در پی نتایج انتخابات اخیر وجود دارد.
مسعود بارزانی تصریح کرد: گفتگوها و ابتکارعمل‌هایی برای دست یابی به ساختاری جهت باز کردن این گره‌های کور، در جریان است.وی درخصوص تحرکات چارچوب هماهنگی بعد از عقب نشینی فراکسیون صدر گفت: بعد از عقب نشینی صدر، اقدامات همچنان در ابتدای راه است. ما روابط دوستانه‌ای با صدر داریم که ارتباطی با ائتلاف‌ها ندارد.
بارزانی درخصوص ائتلاف حزب دموکرات کردستان با دیگر فراکسیون‌های سیاسی گفت: ما ائتلاف‌هایمان را بر اساس دشمنی ائتلاف‌های دیگر بنا نمی‌کنیم. ما ایمان داریم که هر ائتلافی باید بر مبنای اصول ملی جامعی باشد که پایه و اساس آن، قانون اساسی و اهدافش حفظ دستاوردهای ملت و تلاش برای خدمت به شهروندان و برآورده کردن نیازهای اساسی آنها و حل چالش‌ها با روحیه ملی خالصانه باشد.مسعود بارزانی عنوان داشت: از ابتدا، حزب دموکرات یک نامزد برای ریاست جمهوری داشته است.

 
برچسب ها: عراق
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *