به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ ساعت ۱۳:۵۶
کد مطلب : ۳۴۵۲۰۰

بنگر: پرسپولیس فصل سختی خواهد داشت

بنگر: پرسپولیس فصل سختی خواهد داشت
گروه ورزشی:از نگاه مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تعیین سقف قرارداد در فوتبال ایران منطقی نیست. محسن بنگر درباره آخرین وضعیت پرسپولیس و خریدهایی که این تیم انجام داده است، گفت: پرسپولیس به موقع کارش را در فصل نقل‌وانتقالات شروع کرد و بازیکنان باتجربه‌ای هم به این تیم اضافه شدند که اکثر آنها سابقه کار کردن با یحیی گل‌محمدی را هم دارند. این موضوع فاکتور مثبتی است و امیدوارم همه آنها در فصل جدید به پرسپولیس کمک کنند. البته هنوز مهاجمی جذب نشده است و امیدوارم پرسپولیس دو مهاجم خیلی خوب و گلزن هم جذب کند.
 
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند فصل بعد قهرمان شود؟»، تأکید کرد: توقعات از پرسپولیس همیشه بالاست و هواداران هم به چیزی جز قهرمانی راضی نمی‌شوند. شما می‌بینید که تیم‌هایی مثل سپاهان، استقلال، فولاد، گل‌گهر و ... هم بیکار نیستند و بازیکن جذب می‌کنند و لیگ فصل بعد قطعاً لیگ جذابی خواهد شد. پرسپولیس هم بدون شک فصل سختی خواهد داشت و باید از همان شروع لیگ فقط برای قهرمانی بجنگد. ما پرسپولیسی‌ها دوست داریم تیم محبوب‌مان دوباره قهرمان شود.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خداحافظی سیدجلال حسینی از دنیای بازیگری تصریح کرد: او نشان داد که یک فوتبالیست فوق‌العاده است و چند سال در بالاترین سطح فوتبال بازی کرد. به سیدجلال خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در مربیگری هم موفق باشد.محسن بنگر راجع به تعیین سقف قرارداد برای بازیکنان لیگ برتری عنوان کرد: این تصمیم غیرمنطقی است. چند سال قبل هم سقف قرارداد در نظر گرفتند که تبدیل به کف قرارداد شد! اگر دقت کنید در کشورهای اروپایی هم دستمزد بازیکنان و مربیان بالاست و این موضوع فقط در ایران نیست.
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *