به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۳۴۵۲۱۲

انگلیس اموال بلوکه‌شده روسیه را به اوکراین می‌دهد

گروه بین الملل: منابع خبری انگلیس گزارش دادند دولت این کشور در صدد است ضمن اعمال تغییراتی قانونی، دارایی‌های مسدودشده روسیه در انگلیس را به دلیل تجاوز نظامی به اوکراین به دولت کی‌یف تحویل دهد.
انگلیس اموال بلوکه‌شده روسیه را به اوکراین می‌دهد
«لیز تراس» وزیر خارجه انگلیس در این باره گفته است: من از این مسئله حمایت می‌کنم. ما با دقت در حال بررسی آن هستیم. کانادایی‌ها در واقع به تازگی قانونی را در این باره تصویب کرده اند. این موضوعی است که ما با وزارت کشور و خزانه داری روی آن کار می‌کنیم، اما من کاملاً با آن موافقم. فقط باید جزئیات آن را مشخص کنیم. این موضوع احتمالاً به اعمال تغییراتی قانونی نیاز دارد.
پیشتر وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرده بود که ظرف ۱۰۰ روز گذشته، ایالات متحده و متحدانش ۳۰۰ میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی روسیه و بیش از ۳۰ میلیارد دلار از دارایی‌های افراد تحت تحریم خود را توقیف کرده‌اند.
این مسئله در حالی است که غرب تحریم‌ها و توقیف اموال و دارایی‌های روسیه و افراد نزدیک به حکومت در این کشور را از زمان تجاوز وحشیانه روسیه به اوکراین در ۵ اسفند سال گذشته آغاز کرده است.
 
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۵-۱۳ ۱۴:۱ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۴/۱۳ ۱۴:۱۹
احسنت.
پولهای بلوکه شده ایران رو هم بدید ...! خخخخخخ (390089)