به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۳۴۵۲۳۹

مذاکرات استقلال و سایپا برای حفظ جلالی و صادقی

گروه ورزشی: مدیران باشگاه استقلال به دنبال راهکاری برای حل مشکل ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی دو بازیکن جوان خود هستند.
مذاکرات استقلال و سایپا برای حفظ جلالی و صادقی
یکی از مشکلات عجیبی که استقلالی ها طی روزهای اخیر با آن دست و پنجه نرم کردند، عدم پرداخت مبلغ رضایت نامه امیرعلی صادقی و ابوالفضل جلالی دو بازیکن جوان آبی ها بود.
مدیران وقت استقلال تفاهم نامه ای را با مدیران سایپا به امضا رسانده بودند که تا اول تیر ماه مبلغی را به حساب خودروسازان واریز کنند که این اتفاق رخ نداد.
البته باشگاه استقلال در دو تاریخ 28 و 30 خرداد وجه مذکور را پرداخت اما به دلیل غیرفعال بودن شماره حساب باشگاه سایپا، مبلغ پرداختی برگشت خورد.
قرار بود روز گذشته مدیران دو تیم جلسه ای را برای بررسی این موضوع برگزار کنند که این اتفاق نیز رخ نداد. با اینحال مدیران باشگاه استقلال برای جلوگیری از لغو قرارداد انتقال این دو بازیکن، برای ایجاد هماهنگی‌های لازم با باشگاه سایپا مذاکراتی را انجام خواهند دادند.
بر این اساس قرار است به زودی ضمن پرداخت مطالبات سایپا، با تعامل بیشتر دو طرف مشکل ادامه حضور جلالی و صادقی در تیم استقلال به طور کامل برطرف شود و نگرانی‌ها در این مورد به پایان برسد.
برچسب ها: باشگاه استقلال