به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۳۴۵۳۹۹

ممانعت از ورود بانوان بدحجاب به مترو؟

ممانعت از ورود بانوان بدحجاب به مترو؟
گروه جامعه: معاون دادستان مشهد در نامه ای به فرماندار نوشت که مراتب جلوگیری از ورود بانوان فاقد حجاب شرعی به شهردار ابلاغ شده و فرمانده نیروی انتظامی جهت برخورد با مجرمین اعلام آمادگی کرده است.

نامه معاون دادستان مشهد به فرماندار به شرح زیر است:مراتب جلوگیری از ورود بانوان فاقد حجاب شرعی به شهردار ابلاغ شده و فرمانده نیروی انتظامی جهت برخورد با مجرمین اعلام آمادگی کرده است. کوتاهی مامورین که منجر به پذیرش وضعیت مجرمانه و ترویج ابتذال باشد، ترک فعلی است که بر طبق ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی قابل پیگرد قضایی است.

 
مرجع : اعتماد آنلاین
برچسب ها: حجاب
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۱۴ ۱۲:۴۹
مگر حجاب برای فرهنگ ایران آیت؟......... (390191)
لاله
Romania
۱۴۰۱/۰۴/۱۴ ۱۲:۵۰
راه خوبی هست اگر مجبور شوند در همه ادارات با حجاب باشند دیگه نمی توانند بی حجاب بیرون بیایند (390192)
حمایت
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۱۴ ۱۴:۵۸
کار درستی است. چرا باید مشتی آشغال کشف حجاب کرده سبب وهن جایگاه زن با عفت ایرانی شوند. اگر ارموز جلوی این هرزه گری گرفته نشود، چند وقت دیگه کشف عورت هم می کنند!.
هر مسئولی که به بهانه مشکلات اقتصادی ، توجیه گری ولنگاری و بی تفاوتی به حرمت شکنان کشف حجاب کرده است و عدم اعمال قانون را حمایت می کند، حتما و قطعا در خانواده خود یا نزدیکانش شاهد این بی ناموسی است.
یادمه یه روزی در حمایت از احمدی نژاد می گفتیم : هرکی که ناموس داره،احمدی رو دوس داره.
مواظب باشید به هر بهانه ای با بی ناموس ها همراه نشید. (390201)