به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ ساعت ۱۴:۳۸
کد مطلب : ۳۴۵۴۶۱
فران سوریانو:

ممکن است گواردیولا در ایتالیا مربیگری کند

گروه ورزشی: فران سوریانو، مدیر منچسترسیتی فاش کرد که ممکن است پپ گواردیولا روزی در سری آ نیز مربیگری کند.
ممکن است گواردیولا در ایتالیا مربیگری کند
سیتی گروپ امروز اغلب سهام باشگاه پالرمو را خریداری کرد و به کسب و کار خود در عرصه فوتبال توسعه داد. فران سوریانو نیز امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت و از برنامه های باشگاه برای آینده و باشگاه جدید تحت مالکیت خود رونمایی کرد. پپ گواردیولا، سرمربی پرافتخار منچسترسیتی هرگز در سری آ مربیگری نکرده، اما در اوایل دهه 2000 در ایتالیا در ترکیب برشا و رم به میدان رفته است. حالا فران سوریانو مدعی شد گواردیولا شناخت کافی از ایتالیا دارد و ممکن است روزی در این کشور نیز فعالیت کند.

فران سوریانو گفت: "پپ گواردیولا یک بار از من پرسید که آیا آب و هوا در پالرمو آفتابی است؟ همچنین او یک بار به من گفت که شاید یک روز در ایتالیا نیز مربیگری کند. گواردیولا به خوبی با این کشور آشناست و فوتبال ایتالیا را به خوبی می شناسد. ما بودجه ای داریم که باید به ما اجازه دهد در سری بی بمانیم و البته شانس صعود به سری A را داشته باشیم. 
ما رویایی بزرگ در سر داریم و باید جاه طلبی، فروتنی، هوشمندی و صبر داشته باشیم. بحث استادیوم موضوعی مهم بوده و باربرا فوق العاده است. تیم های ملی نیز اینجا بازی می کنند، بنابراین نیاز به انجام کار زیادی برای استادیوم نخواهد بود."
برچسب ها: پپ گواردیولا