OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> پربیننده‌ترین‌سریال نتفلیکس‌باز هم رکورد شکست - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۳۴۵۵۹۴

پربیننده‌ترین‌سریال نتفلیکس‌باز هم رکورد شکست

پربیننده‌ترین‌سریال نتفلیکس‌باز هم رکورد شکست
گروه فرهنگی: سریال «چیزهای عجیب ۴» اولین نمایش انگلیسی‌زبان و دومین سریال بعد از «بازی مرکب» است که زمان تماشای زیادی را به خود اختصاص داده است. طبق آمارهای گرفته‌شده، پس از انتشار دو قسمت آخر فصل ۴ چیزهای عجیب، این سریال از مرز یک میلیارد ساعت تماشا در سراسر جهان گذشت. این اولین سریال انگلیسی‌زبان و دومین سریال در هر زبانی است که بیش از یک میلیارد ساعت زمان تماشا را به خود اختصاص داده است.ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، جو کیری در نقش استیو هرینگتون، گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، مایا هاوک در نقش رابین باکلی، سدی سینک در نقش مکس میفیلد و کالب مک لافلین در نقش لوکاس سینکلر در این سریال بازی می‌کنند.

چیزهای عجیب ۴ اکنون ۱.۱۵ میلیارد ساعت تماشا در ۲۸ روز اول انتشار خود دارد که هر دو بخش از این فصل را دربرمی‌گیرد. هفت قسمت اول در ۲۸ روز اول پخش، ۹۳۰.۳۲ میلیون ساعت امتیاز کسب کردند. در بین تمام نسخه‌های اصلی نتفلیکس در ۲۸ روز اول، فقط سریال بازی مرکب ۱.۶۵ میلیارد ساعت زمان تماشا دارد که مدت بیشتری است. حالا باید دید سریال چیزهای عجیب در سه هفته آینده تا تماشای بیشتر برای دو قسمت پایانی، می‌تواند به موفقیت سریال کره‌ای‌ها نزدیک شود یا حتی از آن عبور کند.

با اینکه دو قسمت آخر این سریال - که در مجموع تقریباً چهار ساعت طول می‌کشد - فقط برای سه روز در دسترس بود، تقریباً سه‌چهارم (۷۳ درصد) کاربران آن را دیدند. سه فصل اول نیز مانند یک ماه و نیم گذشته در بین ۱۰ سریال برتر انگلیسی‌زبان نتفلیکس قرار داشت.فصل چهارم چندین رکورد بیننده را شکسته است، از جمله بیشترین مدت زمان تماشا برای یک سریال نتفلیکس بر اساس معیارهای خود پخش‌کننده و بالاترین آمار بازدید هفتگی نیلسن در ایالات متحده از زمانی که این شرکت رتبه‌بندی پخش هفتگی خود را آغاز کرده است.
برچسب ها: نتفلیکس