به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۸
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۳۴۵۸۵۹
گویی که امروز بزرگترین مشکل مملکت شکل و رنگ مو جوانان ما شده است

ورود بدحجاب‌ها به راهپیمایی و انتخابات را هم ممنوع کنید

ورود بدحجاب‌ها به راهپیمایی و انتخابات را هم ممنوع کنید
گره سیاسی: این روزها اخبار جدیدی از سختگیری بر مردم در برخی از شهرها از مشهد تا فارس و تهران به گوش می رسد، متاسفانه تجربه ناموفق چند دهه بگیر و ببند در حوزه حجاب گویا خیلی موفق بوده که مسئولان ما همچنان اصرار به استفاده از همین روش دارند و ذره ای هم از آن کوتاه نمی آیند!

 یکی از عجیب ترین درخواست ها در روزهای جاری یکی فرصت استاندار فارس به سازمان‌ها و ادارات بود که تا پایان تیرماه برای برطرف کردن مسائل مرتبط با حجاب و پوشش و رفع ایرادات احتمالی مهلت داد و گفت: کسانی که نمی‌توانند در چارچوب حرکت کنند، بروند مرخصی بدون حقوق بگیرند تا زمانی که بتوانند به قوانین احترام بگذارند.

دیگری هم نامه دادستانی مشهد به ادارات و بانک‌ها بود که از آنها خواسته شده تا به بدحجاب‌ها خدمات ندهند، کار حتی از این هم فرا تر رفت و آنها از نیروی انتظامی خواستند تا بدحجاب ها را به مترو راه ندهند، جالب اینکه در این نامه برای افراد بد حجاب از لفظ مجرم استفاده شده است!

این اخبار واکنش های بسیاری را بین مردم در پی داشت، مردمی که این روزها با مشکلات بسیار معیشتی و زیست محیطی و غیره دست به گریبان هستند و توقع تلاش برای حل آنها را دارند اما هر روز با یک مصوبه جدید در زمینه حجاب رو به رو می شوند، گویی که امروز بزرگترین مشکل مملکت شکل و رنگ مو جوانان ما شده است. برخی از کاربران حتی با اشاره به مصوبه جدید طالبان در هرات مبنی بر ممنوعیت ورزش مردان با مردان زیر ۱۸ سال رفتارهای این چنینی را تقبیح کردند.

در این بین یکی از کاربران پیشنهاد جالبی را مطرح کرد که ما هم آن را به مسئولان پیشنهاد می کنیم، اینکه از این پس ورود افراد به قول خودشان بد حجاب را در زمان انتخابات به صندوق های رای یا زمان برگزاری تظاهرات ها به مراسم دولتی ممنوع اعلام کنند، بالاخره این نمی شود که هر وقت به آنها نیاز داشتیم این افراد را به تصویر بکشیم و هر وقت هم نمی خواستیم به انها انگ مجرم بودن بزنیم، لطفا صدا و سیما هم دیگر در زمان های انتخابات و راهپیمایی ها این افراد را برای استفاده به تصویر نکشد!روز گذشته فرماندار بوشهر هم در شورای اداری در فرمانداری گفته اتاق خانم ها و آقایان در ادارات باید جدا باشد وبا هیچکس شوخی ندارم، هر مدیری کوتاهی کند عزل خواهد شد.
مرجع : پیغام بوشهر
برچسب ها: حجاب گشت ارشاد
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۴/۱۷ ۱۲:۴۹
هر قانونی تبصره ها و استثنائات خاص خود را دارد؛ قانون حجاب هم در مورد برنامه های تبلیغات انتخاباتی مطابق روال سنواتی باید استثناء قائل شود. همانگونه که موسیقی حرام است ولی حذف آن از صدا و سیما مقدور نیست. مصاحبه با زنان بی حجاب یا بدحجاب هم در زمان تبلیغات انتخابات برای داغ شدن تنور انتخابات لازم و ضروری است. در یک کلام آنچه برای ما مهم است مصلحت است. (390411)
از ریاکار متنفرم
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۱۷ ۱۷:۲۲
نان به نرخ روز خور... بگو ببینیم آويزون کدام نهاد انقلابی هستی و داری کدام بخش بیت المال را غارت میکنی (390429)
۱۴۰۱/۰۴/۱۸ ۰۴:۰۱
جنگ هفتاد و دو ملت، شده بر سر همین حجاب،
یه عده میگن مثل غربیها باشید، که مرداشون با کروات خودشان را خفه کرده اند ولی زنهاشون بی حجابی.
عده‌ای هم قائلند به اینکه، کروات نباشه، یقه آقایون باید باز باشه تا نفس بکشند، در عوض خانم ها زحمت حجاب و بکشند.
خلاصه از خلقت پدرمون آدم خدا بیامرز، این بحث همیشه داغ بوده. و خواهد بود. خدا به خیر بگذرونه و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه. (390457)
Sara
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۲۲ ۱۲:۴۸
دمت گرم حرفات خیلی منطقی بود. (390649)