به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۰
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۳۴۶۲۲۴

زیباکلام : جز بازداشت راه دیگری نمانده؟

زیباکلام : جز بازداشت  راه دیگری نمانده؟
گروه سیاسی: صادق زیبا کلام طی یادداشتی با عنوان «آیا بجز بازداشت راه دیگری نمانده؟» در صفحه تلگرامی خود نوشت :عدم موفقیت دولت رئیسی در اقتصاد، مذاکرات برجام و سیاست خارجی، حالا دارد در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی هم ظاهر می‌شود. بازداشت آقای تاجزاده و سینماگران، آقایان «مصطفی آل‌احمد و محمد رسول‌اف»، روی دیگر براه انداختن بگیر و ببندهای حجاب است. از اصولگرایان رادیکال بجز اعمال قدرت، انتظار دیگری نمی‌رود. آنان در مهار تورم، ایجاد اشتغال، جلوگیری از گرانی، گسترش فقر، بی‌عدالتی و فساد، مسئلۀ کم‌آبی کشور، حل بحران مذاکرات هسته‌ای، بهبود رابطه با همسایگان و دنیا، همانقدر می‌توانند موفق بشوند که در رفع ناامیدی در میان جوانان، کاهش سرخوردگی تحصیلکرده‌های کشور و سایر مصیبت‌هایی که کشور را گرفتار کرده. هنر آنان خلاصه شده در نشان دادن قدرت.

اما از چهره‌های دلسوز نظام انتظار اعتراض به سیاست‌های انقلابی تندروها می‌رود. از جناب سید محمد خاتمی، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری، غلامحسین کرباسچی، حسین مرعشی و سایر دلسوزان نظام و کشور انتظار می‌رود که سکوت‌شان را ادامه ندهند.
دوش در حلقهٔ ما قصهٔ گیسوی تو بود
تا دل شب سخن از سلسلهٔ موی تو بود
دل که از ناوک مژگان تو در خون می‌گشت
باز مشتاق کمانخانهٔ ابروی تو بود
برچسب ها: صادق زیباکلام
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۱۳:۳۰
مانند سال ۸۸ سپاهی ها سراغ شما وزید ابادی وحلقه های ضعیف... (390518)
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۱۳:۵۸
یک نظام ناکارآمد بدون برنامه و جهان ستیز با اصولگرا یا اصلاح طلب واعتراض یا تایید آنان مشکلش حل نمی شود... (390519)
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۱۴:۲۱
محمد خاتمی که فقط بیانیه برا تسلیت دادن میده کاربرد دیگری نداره (390521)
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۱۴:۲۵
فقط موشک ...
לא לבחירות (390522)
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۱۸:۳۷
چرا راه دبگری هم هست. اعدام شماها (390529)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ ۲۰:۲۱
وقتی یک .... شد تنها کاری که بلده همین امور که دیده میشود. (390535)
۱۴۰۱/۰۴/۲۰ ۰۸:۰۷
خب بابا با این........... چاره ای واسشون نمونده. ....که یه خدمتگزار میهن پرست بود عاقبتش اون شد. اینا که دیگه وای به حاشونه! خخخخخخخخ (390556)
۱۴۰۱/۰۴/۲۰ ۱۵:۴۱
از اشتباهات بزرگ دوران قبل راه دادن دانش آموزانی مثل زیباکلام به دانشگاه بود عمدتا هم چپ شدند و فاجعه درست کردند همین آقا ویدئوی حرفهاش هست علیه امریکا و مونتاژ و.. طرف لیسانس میگیره یابو برش می داره این که تازه دکترا گرفته رجوع شود به کریم سنجابی (390576)