به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۳۴۶۴۶۳

علی دایی سرمربیگری تیم ملی را نپذیرفت

علی دایی سرمربیگری تیم ملی را نپذیرفت
گروه ورزشی: علی دایی پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان را رد کرد.علی دایی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران پیشنهاد نشستن دوباره روی نیمکت این تیم را در جام جهانی ۲۰۲۲ را رد کرد و حالا مسئولان فدراسیون باید به بررسی سایر گزینه‌ها ادامه دهند.

تیم ملی فوتبال ایران که با هدایت دراگان اسکوچیچ صعود زودهنگامی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشت روز‌های پر آشوبی را پشت سر می‌گذارد، این آشوب‌ها از دل انقاد از سرمربی کرواتی آغاز شد و در پی شایعات اخراج او شدت گرفت تا به وزارت ورزش، مجلس، فدراسیون فوتبال و نیمکت تیم ملی رسید و باعث دو دستگی بازیکنان شد.

تیم ملی ایران در روز‌هایی که فاصله کوتاهی با جام جهانی دارد هنوز اردوی درخوری برگزار نکرده و حتی نتوانسته با تیم‌های آفریقایی به امضای قرارداد برای برگزاری دیدار تدارکاتی برسد و اکنون یک هرج و مرج دیگر را تجربه می‌کند و فدراسیون فوتبال که به تازگی عزل رئیس را از سرگذرانده هنوز درگیر حل اختلافات داخلی است.به دنبال این اتفاقات چندین گزینه مانند علی دایی، جواد نکونام، امیر قلعه‌نویی، برانکو و کی روش برای نشستن بر نیمکت سرمربیگری مطرح شد.

درحالی که پیروزی و صعود تاریخ ساز عطایی در لیگ ملت‌های والیبال نظرات را به سمت جذب مربی ایرانی جلب کرده، علیدایی پیشنهاد هدایت تیم ملی را رد کرد و حالا فدراسیون باید دست به دامن گزینه‌هایی دیگری شود که اتفاق نظری روی آن‌ها وجود ندارد و احتمال بازگشتشان داد بسیاری را به آسمان بلند کرده است.کی روش گزینه‌ای است که از سوی چند تن از ملی پوشان، وزارت ورزش و مجلس پیشنهاد شده، اما فدراسیون فوتبال هنوز با او یک دل نیست و پیدر پی مذاکره با او را تکذیب می‌کند.
برچسب ها: علی دایی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *