کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امیدواری شیاطین سرخ؛

رونالدو سوپرایز شد؛ تصمیم فوق‌ستاره تغییر می‌کند؟

21 تير 1401 ساعت 14:34

گروه ورزشی: رفتار هیئت مدیره و کادر فنی منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو و مدیر برنامه اش را تحت تاثیر قرار داده است.


کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی و 37 ساله اوایل این ماه به مدیران منچستریونایتد اطلاع داد که قصد دارد بعد از یک سال از این باشگاه جدا شود و از آنها درخواست کرد به پیشنهادات برای احتمالی برای فروش او گوش دهند. اما شیاطین سرخ از همان ابتدا با این پیشنهاد به صورت جدی مخالفت کرده و تمایل خود به ماندن کریستیانو رونالدو را نشان دادند. اریک تن هاخ، سرمربی جدید یونایتد در روزهای ابتدایی توافق با این باشگاه در پایان فصل گذشته با رونالدو صحبت کرده و خریدهای تیمش را با علم به حفظ این ستاره پرتغالی برنامه ریزی کرد.

اما درخواست رونالدو برای جدایی، این سرمربی هلندی را شوکه کرد و استراتژی نقل و انتقالات یونایتد را در هاله ای از ابهام قرار داد. حالا نشریه تایمز مدعی شد نحوه برخورد جان مورتو، ریچارد آرنولد و اریک تن هاخ و تمایل شدید آنها به ماندن کریستیانو رونالدو، این بازیکن را تحت تاثیر قرار داده است. مدیران باشگاه نیز از شنیدن این خبر خوشحال شده و احساس می کنند که در حال پیشرفت در راه متقاعد کردن رونالدو برای ماندن در اولدترافورد در این فصل هستند. منچستریونایتد تحت هیچ شرایطی با فروش رونالدو به چلسی موافقت نخواهد کرد و حالا آنها امیدوارند که رونالدو درخواست خود را پس بگیرد و به زودی به تمرینات شروع فصل ملحق شود.
همچنین اریک تن هاخ در تلاش برای مکالمه دیگری با کریستیانو رونالدو بوده و امیدوار است بتواند نظر این بازیکن را تغییر دهد. سرمربی جدید یونایتد می خواهد به هر قیمتی رونالدو را در سال آینده در ترکیب داشته باشد و بدین ترتیب این بازیکن شانس چندانی برای جدایی ندارد.


کد مطلب: 346748

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/346748/رونالدو-سوپرایز-تصمیم-فوق-ستاره-تغییر-می-کند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir