به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : ۳۴۶۹۸۵

خبری از تمدید غلامی و استقلال نیست!

گروه ورزشی: برخلاف پیش‌بینی‌ها امروز عارف غلامی برای تمدید قرارداد به دفتری که مدیران باشگاه برای این موضوع درنظر گرفته‎‌اند مراجعه نکرد.
خبری از تمدید غلامی و استقلال نیست!
طی روزهای اخیر صحبت‌های زیادی درباره تمدید قرارداد عارف غلامی با استقلال شنیده شده که البته تاکنون هیچ کدام از این اخبار و شایعات رنگ واقعیت به خود نگرفته تا همچنان آینده این بازیکن در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد.
در همین راستا امروز اخباری درباره ملاقات مدافع ملی‌پوش آبی‌پوشان با مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال منتشر شده بود که سبب حضور خبرنگاران مقابل ساختمانی شد که این روزها محل مذاکره با بازیکنان است، ولی درنهایت خبری از عارف غلامی نشد تا پوشش رسانه‌ای این خبرنگاران به سایر بازیکنان محدود شود.
نکته قابل توجه دیگر اینکه پیگیری‌های خبرنگار ورزش‌سه نشان می‌دهد که هیچ برنامه‎ از پیش تعیین شده‌ای برای حضور غلامی و مذاکره او با مدیران استقلال وجود نداشته و در واقع یک هفته‌ای می‌شود که مدیران استقلال با این بازیکن تماسی نداشته‌اند.
تمدید قرارداد با عارف غلامی که فصل گذشته پس از بازگشت از مصدومیت توانست عملکرد خوبی در غیاب یزدانی و مرادمند داشته باشد یکی از دغدغه‌های هواداران استقلال است که البته هنوز به دلیل اختلاف بر سر مسائل مالی به سرانجام نرسیده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *