کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تماس مهدی کروبی با فخرالسادات محتشمی‌پور

23 تير 1401 ساعت 1:37


کروه سیاسی: فخرالسادات محتشمی‌پور «همسر مصطفی تاجزاده» در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز بعدازظهر آقای کروبی با من تماس گرفتند و ضمن ابراز تأسف از بازداشت همسرجان آرزوی رهایی هرچه زودتر او را نمودند. بعد هم خانم‌کروبی تماس گرفتند و طبق معمول ابراز محبت کردند. هر دو‌ بزرگوار شجاعت و صراحت لهجه و صداقت همسرجان را ستودند. 
گفتم او را به بند کشیده‌اند که صدایش را خاموش کنند غافل از آن که پژواک صدایش تا بیکران‌ها شنیده می‌شود. در آن سال‌ها قبل از هجوم وحشیانه منجر به حصر سران جنبش سبز لطف و‌ محبت آقای کروبی و‌ حاج خانم بزرگوارشان شامل حال خانواده‌های زندانیان سیاسی می‌شد. خانم رهنورد عزیز هم حتی المقدور در جلسات قرآن خانواده‌ها شرکت می‌کردند که البته وجودشان موجب قوت قلب بود. 
راستش هنوز باورم‌ نمی‌شود رویشان شده همسرجان را پس از تحمل ۷ سال زندان انفرادی ظالمانه بار دیگر به اسارت کشیده باشند. و باز هم همان روش‌های غیرقانونی بیش از یک دهه پیش را علیرغم ادعاهای رییس جدید قوه قضائیه اتخاذ کرده باشند. به قول وکیل همسرجان یک شبه آدم‌ربایی و بعد هم عامدانه بی‌خبر نگاه داشتن خانواده و‌ عدم تماس تلفنی و این که نمی‌گویند همسرم کجاست؟ معنی این .... کاری‌ها چیست؟ یک‌کلام بگویید طاقت شنیدن نقد منصفانه را نداریم. بگویید از عدالت علوی بویی نبرده‌ایم. بگویید اصلاح‌طلبان را به بند می‌کشیم و ته دلمان براندازیم. غیر از این است؟
 


کد مطلب: 346991

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/346991/تماس-مهدی-کروبی-فخرالسادات-محتشمی-پور

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir