به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۲:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ ساعت ۱۶:۰۳
کد مطلب : ۳۴۷۱۹۰

بازگشت در اوج آمادگی؛ هازارد سر قولش ماند

گروه ورزشی: ادن هازارد، ستاره رئال مادرید، عزمش را جزم کرده که شرایط متفاوتی را در فصل آینده تجربه کند.
بازگشت در اوج آمادگی؛ هازارد سر قولش ماند
هازارد، از زمان پیوستن به رئال مادرید با مصدومیت‌های مختلفی دست به گریبان بوده و نتوانسته درخششی که در چلسی داشت را در این تیم تکرار کند.
با این حال، این بازیکن پس از پایان فصل گذشته و قهرمانی در لیگ قهرمانان با پیروزی برابر لیورپول به هوادارن رئال وعده داد که فصل آینده تمام تلاشش را برای تکرار روزهای اوج خودش خواهد کرد. 
حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن سر قولی که به هواداران این باشگاه اسپانیایی داده مانده است و واقعا تمام تلاش خود برای این که فصل متفاوتی را در سانتیاگو برنابئو تجربه کند به کار گرفته است. 

این ستاره بلژیکی در چند فصل اخیر هر بار با اضافه وزن تعطیلات تابستانی را به پایان رسانده و به تمرینات پیش فصل رئال برمی‌گشت. او حتی یک بار با اضافه وزن پنج کیلویی به تمرینات رئال برگشت که در ظاهر او کاملا مشهود بود. 
اما این بار چنین اتفاقی رخ نداده و هازارد در حالی به تمرینات پیش فصل تیمش اضافه شده که کاملا آماده و در اوج آمادگی است و ظاهری کاملا مشابه پایان فصل گذشته و زمانی دارد که مادرید را ترک کرد و راهی تعطیلات شد. 
گفته می‌شود که این ستاره رئال مادرید در طول تعطیلات با برنامه‌ای اختصاصی که از سوی آنتونیو پینتوس برای او ارسال شده بود کار کرده تا به کادر فنی و هواداران رئال ثابت کند که ارزش سرمایه‌گذاری را داشته است. 
کارلو آنچلوتی، نیز پیش از این تاکید کرده بود که برای این فصل روی ادن هازارد حساب زیادی کرده و امیدوار است که بتواند این بازیکن را بار دیگر به دوران اوج برگرداند.