به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۳۴۷۵۴۴

علی دایی تنها گزینه داخلی ما بود

علی دایی تنها گزینه داخلی ما بود
گروه ورزشی: عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال می گوید تنها گزینه ایرانی جانشینی اسکوچیچ علی دایی بوده است.به گزارش همشهری آنلاین علی اصغر مدیر روستا، عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال پیش از جلسه امروز (یکشنبه) این کمیته که با حضور اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی و شایعه توصیه برای انتخاب سرمربی ایرانی گفت: هیچ توصیه ای نشده است. صحبتی که کرده بودیم، در ارتباط با این بود که از ظرفیت های داخلی خودمان استفاده کنیم. اگر با شرایط موجود به نتیجه مناسب برای انتخاب یک مربی ایرانی نرسیدیم، دلیلی ندارد که حتما یک مربی ایرانی بگذاریم که توانایی ندارد. قطعا یک مربی خارجی هم به موازات این مساله مدنظر کمیته فنی و هیات رئیسه است.
 
او درباره اینکه آیا در میان گزینه های ایرانی کسی واجد شرایط لازم برای هدایت تیم ملی است؟ گفت: نظر اصلی کمیته فنی مبنی بر گزینه ایرانی، فقط علی دایی بود که ایشان این پیشنهاد را رد کرد. حالا باید در جلسه بیینیم.
عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره معرفی قلعه‌نویی به عنوان گزینه این کمیته برای سرمربی‌گری تیم ملی گفت: تا به حال ایشان جزو گزینه‌های ما نبوده اند.
 
مدیر روستا در واکنش به اظهارات مهدی طارمی درباره شرایط اردوی تیم ملی که با انتقادات زیادی از سوی این بازیکن همراه بوده گفت: معلوم است که در تیم ملی جو دوستانه، همدلی و مودتی که سال های قبل وجود داشت، اکنون کمرنگ شده است. این مساله برای هر تیمی خطرناک است. نقطه قوت ما در دو جام جهانی قبلی این بود که همه یک دل بودند. الان باید یکدلی و با هم بودن به تیم ملی برگردد.

او در پاسخ به این سوال که آیا با رفتن اسکوچیچ همدلی و یکدلی پررنگ می شود اظهار کرد: به هر صورت سرمربی جدید می آید و تمام بازیکنان می‌دانند که باید مطیع سرمربی باشند.عضو کمیته فنی این فدراسیون در پاسخ به این که آیا گزینه خارجی از دستور کار خارج شده است؟ گفت: احتمال انتخاب گزینه خارجی وجود دارد. مدیرروستا درباره اختلاف نظر میان کمیته فنی و هیات رئیسه اظهار کرد: کمیته فنی نظر فنی و مشورتی خود را می دهد و تصمیم گیرنده هیات رئیسه است.او درباره اینکه آیا همکاری یا عدم همکاری با اسکوچیچ امروز مشخص می شود یا خیر؟ گفت: تا وقتی جلسه شروع نشود و دستور جلسه را ندانیم، نمی توانم قاطعانه بگویم.
برچسب ها: علی دایی