به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ ساعت ۲۱:۵۱
کد مطلب : ۳۴۷۶۶۹

شوخی با مسی، این بار با رونالدو تکرار شد

گروه ورزشی: باشگاه اسپارتاک مسکو همچنان شوخی های خود با ستاره های بزرگ دنیای فوتبال را ادامه می دهد.
شوخی با مسی، این بار با رونالدو تکرار شد
اخبار حاکی از آن است که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد درخواست جدایی کرده و خواهان ترک اولدترافورد است. غیبت شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان اروپا باعث شد رونالدو تمایلی به ماندن در این باشگاه نداشته باشد و البته هنوز تیمی به صورت جدی برای توافق با این بازیکن وارد عمل نشده است. باشگاه اسپارتاک مسکو که در گذشته پیامی خیالی برای لیونل مسی در اینستاگرام ارسال کرده بود، حالا به شکل دیگری همین شوخی را با کریستیانو رونالدو انجام داده است.

سال گذشته و در بحبوحه افزایش شایعات جدایی لیونل مسی از بارسلونا، صفحه توئیتر اسپارتاک مسکو تصویری ساختگی از پیغام خود به این ستاره آرژانتینی و پاسخ منفی لیونل مسی در همان ابتدای صحبت منتشر کرده و این برخورد کاپیتان سابق بارسلونا را دردناک توصیف کرد. در واقع منظور این شوخی این بود که اسپارتاک مسکو خواهان توافق با لیونل مسی بوده، اما این بازیکن حتی ذره ای علاقمند به رخ دادن این اتفاق نبوده است.
اما این بار همان شوخی به شکلی متفاوت و در مورد آینده کریستیانو رونالدو منتشر شده است. این بار ستاره پرتغالی منچستریونایتد سر صحبت را باز کرده و پاسخ باشگاه روسیه ای در همان ابتدا منفی بوده است. همچنین اسپارتاک باز هم به تکرار دفعه قبل این صحنه را دردناک دانست، اما مدعی شد این بار این حس برای طرف مقابل رقم خورده است.