به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ ساعت ۲۲:۰۳
کد مطلب : ۳۴۷۶۸۰

وداع تیم ملی والیبال با گدانسک به مقصد بولونیا

گروه ورزشی: تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها 2022 شهر گداسنک لهستان را ترک کرد و راهی بولونیا در ایتالیا شد.
وداع تیم ملی والیبال با گدانسک به مقصد بولونیا
مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال در گروه مردان یک‌شنبه 19 تیر به پایان رسید و هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم به مرحله نهایی صعود کردند.
مرحله نهایی این رقابت‌ها از روز چهارشنبه 29 تیر در شهر بولونیا در کشور ایتالیا آغاز می‌شود و پس از برگزاری هشت دیدار در چهار روز مسابقات، با معرفی تیم‌های برتر در روز یک‌شنبه دوم مردادماه به پایان می‌رسد.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (یک‌شنبه 26 تیر) بعد از صرف صبحانه در هتل، شهر گداسنکِ لهستان را ترک کرد و راهی بولونیا در کشور ایتالیا شد.


ملی‌پوشان کشورمان ساعت 14 و 30 دقیقه از فرودگاه گدانسک راهی فرانکفورت آلمان خواهند شد و بعد از چند ساعت توقف در این شهر به سمت بولونیا پرواز خواهند کرد.
بر اساس برنامه پروازی، تیم ملی والیبال ایران ساعت 23 به‌وقت محلی وارد فرودگاه بولونیا خواهد شد و در هتل ساویا رجنسی این شهر اسکان خواهند یافت.
شاگردان بهروز عطایی از فردا (دوشنبه 27 تیر) آخرین مرحله از تمرینات وزنه و توپی خود را آغاز خواهند کرد و ساعت 23 و 30 دقیقه روز پنج‌شنبه 30 تیرماه به‌وقت تهران در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌ها به مصاف لهستان می‌روند.
برچسب ها: والیبال