به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۳۴۷۷۵۰

تعجب رسانه انگلیسی از رفت و برگشت اسکوچیچ

تعجب رسانه انگلیسی از رفت و برگشت اسکوچیچ
گروه ورزشی: رسانه انگلیسی از برکناری و بازگشت سرمربی تیم ملی ایران ابراز تعجب کرد. کمیته فنی فدراسیون فوتبال کشورمان هفته گذشته با حکمی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی را به دلیل عدم صلاحیت از سمتش برکنار کرد.اما این حکم روز گذشته در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نقض شد و در نهایت سرمربی کروات روی نیمکت تیم ملی کشورمان باقی ماند.

در همین رابطه سایت «وردساکر» انگلیس در گزارشی از بازگشت اسکوچیچ بعد از 6 روز از برکناری اش تعجب کرد و نوشت: اسکوچیچ شش روز پس از اخراج به عنوان سرمربی تیم ملی ایران بازگشت!فدراسیون فوتبال ایران روز یکشنبه اعلام کرد که دراگان اسکوچیچ کمتر از یک هفته پس از اخراج به عنوان سرمربی برگزیده شده است. اسکوچیچ 53 ساله تنها 5 ماه قبل از شروع جام جهانی در قطر کار خود را از دست داده بود.علی دایی، کاپیتان و ستاره سابق تیم ملی ایران، پیشنهاد مربیگری برای هدایت تیم ملی را به جای اسکوچیچ را رد کرد.

فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه اعلام کرد: هیئت مدیره فدراسیون فوتبال بار دیگر بر حمایت همه جانبه از کادر فنی تیم ملی تاکید کرده و بر این اساس همکاری دو طرف ادامه خواهد داشت.اسکوچیچ در اوایل فوریه 2020 به جای مارک ویلموتس بلژیکی منصوب شد، کسی که در دسامبر 2019 سه بازی را به دور دوم مقدماتی جام جهانی آسیا در اختلاف با فدراسیون پس از دو شکست متوالی ترک کرد.

اسکوچیچ هم در آن مرحله و هم در مرحله نهایی ایران را به مقام اول گروه خود رساند تا ایران را به ششمین جام جهانی برساند. او در 15 بازی از 18 بازی خود به عنوان سرمربی پیروز میدان شده است.تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر با تیم های ملی انگلیس، آمریکا و ولز رقابت می کند.
برچسب ها: دراگان اسکوچیچ