به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب : ۳۴۸۴۷۹

آزار بدنی معتادان در یک مرکز ترک اعتیاد

آزار بدنی معتادان در یک مرکز ترک اعتیاد
گروه حوادث:معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز در پی دریافت گزارش اداره کل بهزیستی استان فارس در خصوص تخلف در یکی مراکز ترک اعتیاد خصوصی شیراز از تشکیل پرونده قضایی، تعطیل شدن کمپ و دستگیری سه نفر از کارکنان این مرکز خبر داد.بنا بر گزارش  روابط‌عمومی دادگستری کل استان فارس، قاسم عسکری فر گفت: دستگیر شدگان اقدام به بستن دست دو نفر از معتادین و وارد شدن آسیب جدی به مچ دست و انگشت دست آنان شده اند.وی ادامه داد: سه شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ پس از گزارش بهزیستی استان از ایراد صدمه بدنی به معتادین یک کمپ خصوصی در شهر صدرای شیراز پیگیری حادثه به سرعت در دستور کار دادستانی مرکز استان قرار گرفت.
 
وی افزود: مقام قضایی پس از دریافت گزارش بلافاصله در محل حاضر و ضمن نظارت بر درمان مصدومین تحقیقات را آغاز کرد.این مقام قضایی خاطرنشان کرد: سه نفر از کارکنان دخیل در این حادثه به اتهام تسبیب و مشارکت در ایراد صدمه جسمی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

عسکری فر تصریح کرد: در این پرونده دو تن از مدیران بهزیستی استان شامل یک تن از کارکنان و همچنین بازرس ناظر بر مراکز ترک اعتیاد نیز به اتهام ترک فعل و عدم انجام وظایف قانونی تحت تعقیب قرار گرفتند.شهر صدرا در ۱۵ کیلومتری شمال غرب شیراز قرار دارد.
برچسب ها: حوادث ایران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *