به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ ساعت ۰۹:۰۴
کد مطلب : ۳۴۸۷۹۰

ماجرای سانسور صحبت‌های اسکوچیچ در تلویزیون

ماجرای سانسور صحبت‌های اسکوچیچ در تلویزیون
گروه ورزشی: دراگان اسکوچیچ روز گذشته در ارتباطی تصویری با برنامه ورزشگاه گفتگو کرد. گفتگوی او درخصوص اتفاقات بعد از برکناری و ابقا و همچنین حواشی اردوی قطر بود.از دراگان اسکوچیچ در برنامه ورزشگاه پیرامون اردوی قطر و حواشی پیش آمده پرسش شد. یکی از حواشی بزرگ که بعد از انتشار یک گزارش ایجاد شد، آشکار شدن این واقعیت بود که برنامه ای برای صرف صبحانه بازیکنان در نظر گرفته نشده و آنها برای صبحانه خوردن یا نخوردن مختار بوده اند. همین موضوع سبب شد تا ملی پوشان به شب زنده داری بپردازند و تا ظهر بخوابند. دراگان اسکوچیچ وقتی در این خصوص مورد پرسش قرار گرفت پاسخ داد: فرهنگ صبحانه خوردن ایرانی ها اشتباهی بزرگ است! وقتی ما فقط در مورد صبحانه صحبت می کنیم یعنی همه کارها به خوبی انجام شده است. ما در برهه ای سخت سریع ترین صعود را به جام جهانی داشتیم.اما مترجم برنامه احتمالا برای جلوگیری از ایجاد جنجالی دیگر عبارت "اشتباه بزرگ" را ترجمه نکرد.

اسکوچیچ بعد از اینکه با سوال مجری مبنی بر واگذاری اختیار صبحانه به بازیکنان، گفت: چنین چیزی نیست. بازیکنان تصمیم گیرنده نیستند که چه زمانی صبحانه سرو شود. وظیفه آنها بازی کردن و نمایندگی کشور به بهترین شکل است. تمام مسائل مربوط به سازماندهی تیم چیزی نیست که بازیکنان بخواهند درش دخالت کنند.   
  در موردی که ازشان سوال شد چرا بازیکنان برای صبحانه نمی آمدند، باز هم به این مساله پاسخ نداد. این پرسش می توانست پاسخ راحتی داشته باشد. ما انتظار این را داشتیم که سرمربی تیم ملی ایران واقع بین باشد و واقعیت ها را بگوید. سعی نکند با روش هایی که مناسب نیست پاسخ مردم را ندهد. می توانست خیلی ساده بگوید تصمیم گرفته بازیکنان تا هروقت که دلشان بخواهد استراحت کند، چون بازیکنان تا شب برنامه خاصی نداشتند.

دقیقا دراگان اسکوچیچ می توانست پاسخی ساده به این پرسش بدهد که ما نه بازی تدارکاتی داشتیم و نه گرمای هوا اجازه برگزاری جلسه تمرینی نوبت صبح را می داد، پس چاره ای جز دادن اجازه خواب بیشتر به بازیکنان نداشته!گرمای قطر به حدی بود که حتی تیم ملی این کشور نیز در خود قطر تمرین نکرد، آن وقت تیم ملی ما برای برگزاری اردوی تدارکاتی به قطر رفت و مقصر برگزاری اردوی قطر با آن کیفیت پایین و مشکلات مشخصا فدراسیون فوتبال است اما مشخص نیست که اسکوچیچ به چه دلیلی حتی حقیقتی که نشان می دهد او حداقل در این یک مورد مقصر نبوده را بازگو نمی کند!یا دراگان اسکوچیچ به قدری مورد انتقاد قرار گرفته که تنها به دنبال توجیه مشکلات است یا به قدری جایگاه خود را متزلزل می بیند که جرات کوچکترین انتقادی از فدراسیون فوتبال و مشکلات را ندارد.
....
مرجع : طرف
برچسب ها: دراگان اسکوچیچ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *