به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : ۳۴۹۴۳۹

هت‌تریک کابوس‌وار در انتظار پرسپولیس؟

هت‌تریک کابوس‌وار در انتظار پرسپولیس؟
گروه ورزشی: بالاخره مسابقات لیگ بیست‌ودوم فوتبال قرعه‌کشی شد و با توجه به اینکه هنوز بیشتر از ۲ هفته به آغاز مسابقات باقی‌مانده، اما همین قرعه‌کشی هم کمی تنور را گرم کرد و باعث شد فضا شکل فوتبالی‌تری پیدا کند.
 
به گزارش همشهری‌آنلاین، هم‌اکنون رسانه‌ها در حال تحلیل نکات مربوط به قرعه‌کشی هستند و طبیعتا موشکافی در مورد تیم‌های مدعی بیشتر است. اگر قرار باشد در مورد پرسپولیس حرف بزنیم، مشخصا باید سراغ برنامه این تیم در ۳ هفته آغازین فصل برویم؛ جایی که سرخ‌ها به‌ترتیب باید برابر ذوب‌آهن، فولاد و آلومینیوم اراک به میدان بروند. از این بین، مسابقات اول و سوم بیرون از خانه است، اما بازی دوم در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. شاید روی کاغذ چنین برنامه‌ای خیلی هم دشوار و واجد نکات عجیب و غریب به‌نظر نرسد، اما واقعیت این است که استارت پرسپولیس برای فصل جدید سخت‌تر از حد تصور است و یحیی گل‌محمدی باید با ۳ کابوس فصل گذشته‌اش دیدار کند.

بازی با ذوب‌آهن در افتتاحیه فصل جدید در شرایطی برگزار می‌شود که توقف سرخپوشان برابر این تیم در دور برگشت فصل گذشته یکی از مهم‌ترین عوامل عقب افتادن آنها در کورس قهرمانی بود. هدایت ذوب‌آهن برعهده مهدی تارتار است و این مربی هر زمان رودرروی پرسپولیس قرار می‌گیرد، به‌خاطر فشارهای غیرمنصفانه فضای مجازی انگیزه‌های مضاعف پیدا می‌کند. پارسال هم ذوب موفق شد پرسپولیس را متوقف کند و البته در همین بازی بود که مصدومیت وحید امیری هم تشدید شد. پرسپولیس هفته دوم باید به مصاف فولاد برود؛ تیمی که مدعی مهمی در مسابقات این فصل محسوب می‌شود، تنها نماینده ایران در آسیا است و البته فصل گذشته با شکست قرمزها در سوپرکاپ یک جام را از پرسپولیس گرفت. آن بازی عامل فشارهای بسیار زیادی روی یحیی گل‌محمدی شد. بازی هفته سوم هم برابر آلومینیوم خواهد بود؛ تیمی که با پیروزی عجیب ۳ گله در ورزشگاه آزادی، سرخپوشان را از جام حذفی کنار زد و انتقادات از گل‌محمدی را به بالاترین حد ممکن از زمان بازگشت این مربی به پرسپولیس رساند.

در حقیقت ۳ بازی آغازین پرسپولیس در فصل جدید به نوعی در برابر ۳ تیمی است که ۳ جام از قرمزها گرفتند. در عین حال امتیازگیری در این مسابقات اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که تجربه نشان می‌دهد یک «آغاز خوب» در لیگ ایران برای قهرمانی از نان شب هم واجب‌تر است. آیا یحیی و تیمش از این ۳ بازی حیثیتی حداکثر امتیازات را می‌گیرند؟
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *