به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۳۴۹۵۶۸

برنامه رسمی سرخ‌ها برای خداحافظی کاپیتان

برنامه رسمی سرخ‌ها برای خداحافظی کاپیتان
گروه ورزشی:باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای را در مورد بازی خداحافظی سید جلال حسینی و نوع قرارداد میلاد سرلک صادر کرد با اعلام باشگاه پرسپولیس؛ برنامه‌ریزی‌ها برای انجام یک بازی خداحافظی مناسب و در شأن سیدجلال حسینی در حال انجام است. هرچند سیدجلال حسینی آنقدر بزرگ است که بهتر بود بازی خداحافظی‌اش مقابل یک تیم بزرگ خارجی انجام می‌شد اما به دلیل کمبود زمان و در پیش بودن مسابقات لیگ برتر این امکان وجود نداشت.
 
بازی تدارکاتی با تیم ملوان بندر انزلی ۱۴ مرداد در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.همچنین، قرارداد میلاد سرلک با باشگاه پرسپولیس بدون هیچ بند و شرطی برای جدایی تنظیم شده و شایعه‌ای که مطرح شده از اساس کذب است.باشگاه پرسپولیس از این پس برخورد شدیدتری با شایعه‌سازان، بعضی کانال‌های خبری و جریان‌هایی که سعی در حاشیه‌سازی برای باشگاه دارند، خواهد داشت.این باشگاه از هوادارانش تقاضا کرد اخبار و اتفاقات مربوط باشگاه و تیم را فقط از کانال رسمی دنبال کنند.
برچسب ها: سید جلال حسینی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *