به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب : ۳۵۰۰۷۸

دفاع کیهان از نمایندگان فرورفته در گل

دفاع کیهان از نمایندگان فرورفته در گل
گروه سیاسی: روزنامه کیهان با اشاره به انتقاداتی که از عکس‌های یادگاری نمایندگان در سیل امامزاده داود منتشر شده است نوشت: عده‌ای خرده‌گیری کرده‌اند که «چرا فلان شهردار یا نماینده مجلس، هنگام حضور در منطقه سیل‌زده، چکمه پایش نیست؟ یا چرا از آن‌ها، درحالی‌که پاچه شلوارشان گِلی است، عکس گرفته شده و لابد می‌خواستند کار نمایشی انجام دهند».
این‌که مسئولان، هنگام حادثه، روز باشد یا شب، مسئولیت‌شناس باشند و از نزدیک، امدادرسانی را مدیریت کنند، وظیفه آنهاست نه امری مستحب؛ بنابراین خرده‌گیری و نیت‌خوانی درباره رفتار آن‌ها بی‌جاست. چراکه هم کشف انگیزه دشوار است، و هم آن‌ها به وظیفه خود عمل کرده‌اند و منتی بر سر کسی ندارند.
البته که خدمت به خلق برای رضای خدا، با ظاهرسازی، زمین تا آسمان فرق دارد. اما پیشرفت بسیار مهمی حاصل‌شده که مدیران برخلاف گذشته، احساس می‌کنند وظیفه‌ای متوجه آن‌هاست و از این مسئولیت، شانه خالی نمی‌کنند. این فرهنگ باید تعمیق شود تا هیچ مدیری نتواند از نوکری مردم شانه خالی کند.
اما علی‌رغم عصبانیت و آشفتگی مدعیان اصلاحات از مدیریت جهادی و لمس واقعیت‌ها و درد‌ها و مشکلات مردم از سوی مسئولان، دولت و سایر قوا روحیه جهادی و تلاش خستگی‌ناپذیر دارند و در مقابل سختی‌ها و موانع و تخریب‌ها خسته نمی‌شوند.


 
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۸-۰۹ ۱۱:۱۳ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۵/۰۹ ۱۱:۳۱
رفتن وظیفه است، ولی مهم اخلاصه، که ان شااله همه مسئولین دارند.
یکی از نشانه های اخلاص هم اینه که کاری که در آن تخصص نداری قبول نکنی. (391413)