به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب : ۳۵۰۱۹۹

تمجید کلوپ از مهاجم اروگوئه‌ای تیمش بعد از قهرمانی

تمجید کلوپ از مهاجم اروگوئه‌ای تیمش بعد از قهرمانی
گروه ورزشی: یورگن کلوپ به تمجید از عملکرد داروین نونیز پرداخت و عملکرد او را ستود.به گزارش ایسنا، در دیدار جام خیریه انگلیس بین دو تیم لیورپول و سیتی، این تیم یورگن کلوپ بود که توانست ۳ بر یک به برتری برسد و قهرمان شود. در این دیدار آلکساندر آرنولد، محمد صلاح از روی نقطه پنالتی و داروین نونیز برای لیورپول گلزنی کردند.
آلوارز نیز تنها گل سیتی را به ثمر رساند. به این ترتیب اولین قهرمانی فصل به تیم لیورپول رسید.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از این دیدار گفت: ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که همه از همان ابتدا مورد قضاوت قرار می‌گیرند و این به هیچ کس کمک نمی‌کند، اما این اتفاق ادامه می‌یابد. این مسابقه زمانی برگزار شد که نه تنها لیورپول و سیتی بلکه تقریباً همه تیم‌ها هنوز در سطح آمادگی ۱۰۰ درصدی قرار ندارند.

او با تمجید از مهاجم اروگوئه‌ای تیمش گفت: وقتی او وارد زمین شد، چند پاس خوب داشت و بعد توپ را از دست داد و همه او را به خاطر این اشتباه قضاوت کردند. او باید با چنین واکنش‌هایی کنار بیاید و نونیز به خوبی با آن برخورد کرد. ما صبور هستیم و می‌دانیم که او می‌تواند کارهای خوبی انجام دهد. بدیهی است که از تأثیری که او امروز داشت خوشحالم. در پنجره نقل و انتقالات تابستانی داروین نونیز، مهاجم اروگوئه‌ای و فابیو کاروالیو، هافبک تهاجمی ۱۹ ساله به آنفیلد آمده‌اند. اکنون یورگن کلوپ می‌گوید تیم او کامل شده است. لیورپول در دیدار بعدی خود باید برابر استراسبورگ فرانسه قرار گیرد و در ادامه در هفته اول لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال فولام می‌رود که این دیدار در زمین تیم لندنی برگزار می‌شود. 
برچسب ها: فوتبال جهان