به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۳۵۰۳۷۹

هالک فتوشاپی با آهنگ مداحی وارد رینگ شد!

هالک فتوشاپی با آهنگ مداحی وارد رینگ شد!
گروه ورزشی: سجاد غریبی «هالک فتوشاپی و اینستاگرامی!» با آهنگ مداحی وارد رینگ شد و کمتر از یک دقیقه پس از کتک‌خوردن های مداوم و ضربات پیاپی حریفش، ناک‌اوت و به شکلی تحقیرآمیز تسلیم شد!
...
سیدهاشم فیروزی در یادداشتی تلگرامی با عنوان «سجاد غریبی فقط یک شخص نیست!» نوشت: رنج، مشقت و سختی یکجانشینی و رشد را اگر به جان نخری و با هیجانات موهوم رسانه ای دل و جان جامعه را تسخیر کنی و غافل از دل و جان خویش شوی، به هنگامه قرارگیری در عرصه امتحان اینگونه سخیف بازنده خواهی شد! باخت اساسا مذموم نیست، اینگونه باختن اما چرا!
سجاد غریبی اینگونه قضاوتی در مورد خود را می پسندد وگرنه پس از داستان مبارزه با آن غول غربی زمینه تمسخر مجدد خویش و ایران را فراهم نمی کرد! حال اما باید متذکر شد سجاد غریبی یک گفتمان است، او تنها نیست. او نمادی از انسانهای زیادی‌ست. در دانش تخصصی ارزیابی همواره بزرگترین رسالت من در تجربیات زیسته درون نهادهای نظامی، وزارت کشور، آستان قدس و دیگر موارد فراهم آوری میدان رقابت برای نفرات مختلف بود! مهمترین مزیت نسبی سجاد غریبی ها در عرصه های مختلف فقدان میدان مبارزه عادلانه است!
پا به میدان بگذارند فرق دوغ و دوشاب و طلا و مس مشخص خواهد شد! و چه طلاهای ۲۴ عیاری که همچنان خاک می خورند اما خاک نمی شوند و ان‌شاءالله به هنگامه مساعد بودن ایام عیارشان در خدمت به اجتماع برهمگان اثبات خواهد شد.

 
برچسب ها: هالک فتوشاپی
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۶-۱۰ ۱۵:۲۶ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۱/۰۵/۱۱ ۰۸:۲۹
سجاد مردای ............. تمومش کن این سیرکی ک راه انداختی چقدر بی رگی سیب زمینی ب چ قیمتی داری پول در میاری اینک شکست بخوری پول بهت بدن ..... (391505)
۱۴۰۱/۰۵/۱۱ ۲۲:۳۵
این حکایت برا ما نا آشنا نیست. هالک........ سالهاست با همین بازی سر مردم رو گرم کرده و همیشه هم مفتضح باخته. (391563)