به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۶
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب : ۳۵۰۴۲۹

افزایش قیمت گوشی‌های آیفون ۱۴ حتمی است

افزایش قیمت گوشی‌های آیفون ۱۴ حتمی است
گروه اقتصادی:میانگین قیمتی خانواده گوشی‌های آیفون ۱۴ اپل مطمئنا افزایش خواهد یافت.مارک گورمن از بلومبرگ در نسخه جدید خبرنامه Power On گفت که ممکن است شرکت اپل از افزایش قیمت محصولات آتی خود مانند آیفون ۱۴ جلوگیری کند، اگرچه احتمالا میانگین قیمتی افزایش یابد. در واقع هزینه بالاتر تولید می‌تواند افزایش قیمت را ضروری کند.

با توجه به همه این موارد، به نظر می‌رسد اپل در شرایط سختی قرار دارد. این شرکت در حال حاضر با کاهش در فروش محصولات خود مواجه شده است و از طرف دیگر نمی‌خواهد با افزایش قیمت، مشتریان را از خود دور کند.
در نهایت، صرف نظر از اینکه اپل قیمت اولیه سری گوشی‌های آیفون ۱۴ و سری ساعت‌های هوشمند ۲۰۲۲ را افزایش می‌دهد یا خیر، باید گفت میانگین قیمت احتمالا بالا خواهد رفت.در اوایل این ماه، گزارشی منتشر کردیم که در آن آمده بود قیمت آیفون ۱۴ ممکن است ۱۰۰ دلار افزایش یابد. مدل پایه در حال حاضر، گوشی آیفون ۱۳ مینی ۵.۴ اینچی است و قیمت آن از ۶۹۹ دلار شروع می‌شود.

اما ناگفته نماند که آیفون ۱۴ مکس ۶.۷ اینچی که به جای مدل مینی معرفی خواهد شد احتمالا گرانتر از مدل استاندارد ۶.۱ اینچی خواهد بود. بنابراین، در هر صورت شما برای مدل‌های استاندارد باید بیشتر از قبل هزینه کنید. گفته می‌شود قیمت پایه آیفون ۱۴ به ۷۹۹ دلار افزایش خواهد یافت.
برچسب ها: آیفون 14