به روز شده در ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۰:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۳۵۰۸۱۰

اعزام تیم تنیس زنان ایران به مسابقات گروه ۲ آسیا

اعزام تیم تنیس زنان ایران به مسابقات گروه ۲ آسیا
گروه ورزشی: تیم ملی تنیس زنان ایران با پنج بازیکن و بدون صفی در مسابقات تیمی منطقه ۲ آسیا و اقیانوسیه شرکت می کند. به گزارش ایسنا، مسابقات تنیس تیمی زنان گروه ۲ منطقه آسیا و اقیانوسیه (بیلی جین کینگ کاپ) از هفدهم مرداد به میزبانی مالزی آغاز می‌شود. تیم زنان ایران با پنج تنیس باز در این مسابقات شرکت می‌کند. ایران در گروه A  با تیم‌های چین تایپه، هنگ کنگ، مالزی، مولداوی، جرایز پاسیفیک، لائوس، سنگاپور، تایلند و ویتنام هم گروه است.
 
پیش از این در سایت مسابقات برای ایران، ترکیب مشکات الزهراصفی، فاطمه زنجانی، مهرانه ظهوریان، یاسمن یزدانی و درسا چراغی ثبت شده بود که اکنون این ترکیب یک تغییر داشته است.مشکات الزهرا صفی به علت کرونا در اردوهای تیم ملی شرکت نکرد و از حضور در این مسابقات انصراف داد. بین نیلی عطفی و رومینا زینالی مسابقه انتخابی برگزار شد که در نهایت عطفی برنده شد.

از این رو ترکیب ایران یاسمن یزدانی، درسا چراغی، فاطمه زنجانی، مهرانه ظهوریان و نیلی عطفی است. تیم ایران فردا صبح (پنج شنبه) راهی کوالالامپور مالزی می‌شود.ندا نوریان سرمربی تنیس زنان ایران است و اشرف گنجویی نایب رییس بانوان فدراسیون نیز تیم را همراهی می‌کند.