به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۳۵۰۸۲۸

ادعای جنجالی درباره طارمی دردسرساز شد

ادعای جنجالی درباره طارمی دردسرساز شد
گروه ورزشی: مربی تیم فوتبال فنرباغچه بار دیگر به جذب ستاره ایرانی پورتو واکنش نشان داد.بحث حضور مهدی طارمی در تیم فنرباغچه ترکیه چند ماهی است که در رسانه‌های این کشور مطرح می‌شود.ژرژ ژسوس چند روز پیش نخستین واکنش را به این خبر داشت و اعلام کرد که باوجود تایید توانایی فنی طارمی، به مهاجم ایرانی پورتو نیازی ندارد.

اما تکذیب ژسوس در کنار ضعف خط حمله فنرباغچه در دیدار با دیناموکیف در مرحله دوم انتخابی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد تا دوباره بحث تقویت خط حمله فنرباغچه مطرح شود.در همین ارتباط «یاگیز صابونچوغلو» خبرنگار سرشناس ترکیه‌ای مدعی شد فنرباغچه همچنان بحث جذب طارمی را دنبال می‌کند و مدتی دیگر منتظر جواب باشگاه پورتو و این بازیکن می‌ماند.

ساعاتی بعد از این ادعا، ژرژ ژسوس بار دیگر مجبور به تکذیب خبر جذب طارمی و هر مهاجم دیگری شد. ژسوس امروز در یک نشست خبری در واکنش به اینکه جذب مهاجمانی چون طارمی، دمبله یا سورلوث در دستور کار باشگاه فنرباغچه است، گفت: ما مقابل دیناموکیف ۳-۴ موقعیت واضح گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از این موقعیت‌ها استفاده کنیم. ما باید آن بازی را پشت سر بگذاریم. پشت سر گذاشتن برای ما سخت است. در هر دو بازی خوب بازی کردیم. واقعاً خوب بود تا اینکه اسماعیل کارت گرفت.

وی ادامه داد: ما قبلاً، ژائو پدرو را جذب کردیم. همچنین به مهاجمان دیگری که داریم تکیه می‌کنیم. ما به روسی، کینگ، بریشا و سردار اعتماد داریم. آنها با تمرین بهبود خواهند یافت. الان تیم خوبی داریم. چیزی که در حال حاضر با آن سروکار داریم این است که یک دروازه بان دیگر جذب کنیم.
مرجع : مهر
برچسب ها: مهدی طارمی