به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۲:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب : ۳۵۱۰۶۵

آمدن سیل‌ را هم گردن اصلاح‌طلبان انداختند!

آمدن سیل‌ را هم گردن  اصلاح‌طلبان انداختند!
گروه سیاسی: یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اصلاح‌طلبان همواره به‌دنبال بهانه‌جویی و بهانه‌گیری هستند. اگر امروز مسئولان میان سیل‌زدگان حاضر نشوند می‌گویند چرا مسئولان به میان مردم نرفتند؟
علیرضا سلیمی، گفت: مثال اصلاح‌طلبان مثال ملانصرالدین و فرزند و الاغش است که آنها چه دو نفره سوار الاغ می‌شدند و چه یک نفره و چه پیاده می‌آمدند، مردم برایشان حرف درمی‌آوردند. اصلاح‌طلبان می‌خواهند که همه مثل رئیس‌جمهور مورد حمایت آنها باشند که از پشت شیشه دودی خود مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از نظر می‌گذراند.به گزارش فارس، وی اظهار داشت: اصلاح‌طلبان همواره به‌دنبال بهانه‌جویی و بهانه‌گیری هستند. اگر امروز مسئولان میان سیل‌زدگان حاضر نشوند می‌گویند چرا مسئولان به میان مردم نرفتند؟ اگر مسئولان به میان مردم بروند می‌گویند که شما به دنبال کار تبلیغاتی برای خود هستید. اگر مسئولان چکمه بپوشند و در مناطق سیل‌زدگان حاضر شوند، می‌گویند چرا شما چکمه دارید و مردم ندارند؟ اگر مسئولان بدون چکمه در مناطق سیل‌زدگان میان مردم حاضر شوند می‌گویند چرا چکمه ندارید؟ و به هر طریقی که شده می‌خواهند حرف درآوردند.
سلیمی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان 32 سال در کشور امور اجرایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در دست داشتند و باید پاسخ دهند که چرا مسیل‌ها و پل‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرمّت نکردند که امروز سیل همه جا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تخریب نکند؟وی افزود: اصلاح‌طلبان به جای پاسخگویی درباره کوتاهی‌ها و ترک فعل‌هایشان داد و واوِیلا سر می‌دهند که چرا پل ساخته نمی‌شود و مشکلات حل نمی‌شود؟
عضو هیات رئیسه مجلس  اظهار داشت: ما امروز شاهد حضور مسئولان و دستگاه‌های مختلف در میان مردم در مناطق سیل‌زده هستیم و می‌بینیم در سطح وزیر مسائل مردم مورد پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد که از جمله آن می‌توان به حضور وزیر کشور در مناطق مختلفی که درگیر سیل شده‌اند اشاره کرد.

یا خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۵/۱۵ ۱۶:۲۸
اقا ببخشید احمدی نژاد را که می شناسید با ان بلوایی که درست کرد اصول گرا بود یا اصلاح طلب خوابی عمو یاد گار خخخخخخخخخخخخ (391678)
۱۴۰۱/۰۵/۱۵ ۱۹:۳۰
اولا اعتراض به مسئولان از جانب مردم صورت گرفته، دستشون رو شده، لازم نیست اصلاح طلبها بگن.
دوم. در زمان اصول گرایان کلا خشک سالی میشه، نمونه اش خشک شدن دریاچه ها در زمان احمدی نژاد.
الان هم باران در تابستان اومده، نشانه بد بودن اوضاع است.

بلا خصوصا سیل و خشک سالی، به شیوه عمل کرد مسئولین بر می گرده. (391687)
۱۴۰۱/۰۵/۱۶ ۰۷:۲۹
چقدر زیبا و درست گفته
رحمت به پدرش (391698)
۱۴۰۱/۰۵/۱۶ ۰۷:۳۰
واقعا این تیتر به این مطلب میخوره؟ (391699)