N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> گل‌محمدی جانشین بازیکن جنجالی را پیدا کرد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : ۳۵۱۳۷۵

گل‌محمدی جانشین بازیکن جنجالی را پیدا کرد

گل‌محمدی جانشین بازیکن جنجالی را پیدا کرد
گروه ورزشی: سیامک نعمتی دفاع راست دوم پرسپولیس در لیگ بیست و دوم خواهد بود.یکی از پست‌های پرسپولیس که در پایان فصل دو خروجی داشت، دفاع راست بود. قرارداد رامین رضاییان تمدید نشد و منوچهر صفروف نیز در لیست مازاد قرار گرفت تا این پست در فصل آینده چهره جدیدی داشته باشد.

دانیال اسماعیلی‌فر که از سپاهان به پرسپولیس آمد در مدت اخیر عملکرد خوبی در بازی‌های پیش‌فصل و تمرینات داشته و با آمادگی بالایی که دارد یکی از نفرات اصلی یحیی گل‌محمدی در شروع فصل است. اما سیامک نعمتی نیز دیگر بازیکن آماده سرخ‌ها در این پست است.سیامک که از لیگ هفدهم حضوری مستمر در لیست پرسپولیس داشته یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان این تیم به حساب می‌آید که توانایی بازی در چند پست را دارد. نعمتی تعداد زیادی از بازی‌های فصل قبل را با مصدومیت از دست داد اما حالا با آمادگی بالا در تمرینات آماده‌سازی قرمزها حضور داشته است.

بدون شک برای لیگ فشرده بیست و دوم سرمربی احتیاج به دو حداقل بازیکن آماده در هر پست دارد و سیامک نعمتی نیز می‌تواند مهره قابل اعتماد یحیی در دفاع راست باشد. ضمن اینکه شماره ۸۸ سرخ‌ها توانایی بازی در خط هافبک را نیز دارد که ویژگی کلیدی برای او به حساب می‌آید.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: سیامک نعمتی