به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۳۵۱۴۲۶

تغییر رفتار مجازی سجاد غریبی

تغییر رفتار مجازی سجاد غریبی
گروه ورزشی: اگر سجاد غریبی را در اینستاگرام دنبال نمی‌کنید می‌توانید با یک سرچ ساده به صفحه‌اش برسید. اما در این حساب دیگر خبری از رونق سابق نیست! گویا شکست سنگین و کودکانه در اولین مسابقه حسابی روی رفتار مجازی او تاثیر گذاشته است.
به گزارش فرارو، اولین چیزی که با جست‌وجوی صفحه او نظر‌ها را به خود جلب می‌کند یک میلیون فالوئری است که سجاد غریبی را دنبال می‌کنند. عددی که بی‌شک او را در لیست اینفلوئنسر‌ها یا افراد تاثیرگذار قرار می‌دهد. چهره‌ای بدون سابقه ورزش حرفه‌ای و موفقیت ملی یا جهانی از بسیاری از قهرمانان ورزشی ایران بیشتر فالوئر دارد!
نکته دیگر اینکه حساب او پرایوت شده و دیگر نمی‌توانید به راحتی پست‌ها را ببینید. برای چهره‌ای که عطش دیده شدن حتی به قیمت ضایع شدن در ابعادی جهانی را دارد این تصمیمی عجیب است. البته می‌توان حدس زد که این تصمیم به دلیل موج فحاشی‌ها گرفته شده، ولی کیست که نداند آدم‌هایی تا این حد مشتاق توجه و دیده شدن، حتی از فحش خوردن هم لذت می‌برند.
اما اگر به صفحه او راه پیدا کنید می‌بینید که واقعا تفاوتی در رفتار مجازی او شکل گرفته است. دیگر خبری از عکس‌های فتوشاپی و ویدئو‌های گول‌زننده نیست. سجاد غریبی بسیاری از محتوا‌های صفحه‌اش را پاک کرده است. او حتی لقب «هالک» را هم از بیوگرافی صفحه‌اش پاک کرده. البته به نظر می‌رسد این تصمیمی است که مربی او گرفته است.
حمزه مرادیان که از ورزشکاران و مربیان حرفه‌ای کشور است به تازگی درباره این اتفاقات و تصمیم‌ها گفته که «در نخستین مرحله اقدام به حذف عکس‌ها از صفحه مجازی سجاد کردیم، لقب هالک را از اینستاگرامش پاک کردیم، به گفته سجاد، خارجی‌ها به وی چنین لقبی را داده بودند.»او همچنین در ادامه هم می‌گوید: «اکنون شخصیت سجاد واقعی شده و پشیمان است، قرار شد که بدون هماهنگی هیچ مسابقه‌ای را شرکت نکند و در کلاس‌های آموزشی و حداقل ۲ سال در باشگاه و بدور از حاشیه در فضای مجازی، تمرین کند و تنها به هدف و راهش فکر نماید.»

 
برچسب ها: سجاد غریبی