به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۳۵۱۶۲۴

آخرین وضعیت خارجی‌های آلومینیوم

آخرین وضعیت خارجی‌های آلومینیوم
گروه ورزشی: بازیکن سودانی-استرالیایی تیم فوتبال آلومینیوم اراک همچنان با این باشگاه اراکی قرارداد امضا نکرده است.به گزارش ایسنا، تیم فوتبال آلومینیوم اراک، طی هفته گذشته، دو بازیکن خارجی به جمع خود اضافه کرد. این باشگاه در ابتدا با هانسل زاپاتا بازیکن اهل کلمبیا به توافق رسید که سابقه بازی در تیم‌های اسلاون بلوپو کرواسی، شریف تیراسپول مولداوی، لااِکیداد، میلوناریوس و کالداس کلمبیا را در کارنامه خود دارد.
 
باشگاه آلومینیوم در ادامه یک بازیکن خارجی دیگر از کشور سودان را به جمع خود ملحق کرد. والنتینو یوئل بازیکن ۲۷ ساله اهل سودان است که سابقه بازی در تیم‌های وسترن یونایتد و نیوکاسل یونایتد جتس را در لیگ استرالیا در کارنامه خود دارد. او همچنین ۶ بازی ملی در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

زاپاتا پس از موفقیت در تست‌های پزشکی، قرارداد خود را با باشگاه آلومینیوم به ثبت رساند و این بازیکن به طور رسمی در جمع شاگردان مهدی رحمتی قرار گرفت.همچنین یوئل چندی پیش ضمن حضور در ایفمارک، تست‌های پزشکی را زیر نظر مسئول کمیته پزشکی ورزشی این باشگاه پشت‌سر گذاشت و پس از موفقیت در این تست‌های پزشکی، در حال حاضر در تمرینات آلومینیوم حضور دارد. تا اینجای کار همچنان قراردادی میان این بازیکن سودانی و باشگاه آلومینیوم به ثبت نرسیده است و مذاکراتی در جزئیات قرارداد این بازیکن وجود دارد که قرار است پس از آن، قرارداد این بازیکن هم به ثبت برسد.مدیران باشگاه آلومینیوم اراک در تلاش هستند تا پس از امضای قرارداد یوئل، ITC هر دو بازیکن خارجی خود را صادر کنند تا در هفته اول مسابقات لیگ برتر، بتوانند برای آلومینیوم به میدان بروند.