به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب : ۳۵۲۵۲۱

رضایت یحیی گل محمدی از ۲ مدافع پرسپولیس

رضایت یحیی گل محمدی از ۲ مدافع پرسپولیس
گروه ورزشی:عملکرد مدافعان کناری پرسپولیس در دیدار با ذوب آهن اصفهان رضایت کادرفنی این تیم را به همراه داشت.تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ذوب آهن در هفته نخست رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر در حالی رقم خورد که ترکیب دفاعی پرسپولیس نسبت به قبل تغییر کرده بود.
 
فرشاد فرجی در غیاب مرتضی پورعلی گنجی که به دلیل محرومیت اجازه حضور در این دیدار را نداشت زوج گئورگی گولسیانی را تشکیل داد. همچنین دانیال اسماعیلی فر که در نقل و انتقالات تابستانی از سپاهان اصفهان به پرسپولیس آمده بود در جناح راست قرار گرفت. علی نعمتی در پست غیر تخصصی خود به عنوان دفاع چپ وارد میدان شد و توانست با نفوذهای مطمئن خود بارها بازیکنان ذوب آهن را به دردسر بیندازد.

عملکرد قابل قبول نعمتی در جناح چپ در حالی اتفاق افتاد که مصدومیت طولانی مدت وحید امیری باعث شده بود تا یحیی گل محمدی در تمرینات پیش فصل روی محمد مهدی احمدی خرید جوان تیمش سرمایه گذاری کند اما ریسک بالای بازی دادن او باعث شد تا گل محمدی فعلاً از نعمتی در این پست استفاده کند.آمار قابل قبول پرسپولیس در خط دفاع رضایت کادر فنی این تیم را به همراه داشت تا نگرانی بابت عدم حضور مدافع تخصصی در جناح چپ وجود نداشته باشد.

حال باید دید با اضافه شدن پورعلی گنجی به لیست بازیکنانی که می‌توانند برای پرسپولیس بازی کنند شاهد تغییر در جمع مدافعان این تیم خواهیم بود یا همچنان فرشاد فرجی در قلب دفاع کنار گولسیانی بازی می‌کند و نعمتی در پست غیرتخصصی‌اش ایفای نقش خواهد کرد.تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۳۰ جمعه هفته جاری مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند.
مرجع : مهر
برچسب ها: پرسپولیس