به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۹
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ساعت ۰۰:۳۹
کد مطلب : ۳۵۲۷۶۵

حمایت تمام‌قد پهلوان رسول خادم از جادوگر

حمایت تمام‌قد پهلوان رسول خادم از جادوگر
گروه ورزشی: رسول خادم قهرمان سابق کشتی جهان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود ماجرای کمک دو میلیارد تومانی علی کریمی برای خرید تبلت جهت تحصیل دانش‌آموزان نیازمند را بازگو کرد.
وقتی علی کریمی «دو میلیارد» تومان برای تحصیل کودکان محروم هزینه کرد!
به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی «علی کریمی» در ایام ماه محرم بازخوردهای زیادی در فضای رسانه‌ای و حتی عمومی جامعه به همراه داشت. حتی این اقدام موجب شد تا بنرهای تبلیغاتی یک شرکت که عکس کاپیتان سابق سرخ‌های پایتخت بر روی آنها بود از سطح شهر تهران جمع‌آوری شود.
این واکنش‌ها تا جایی پیش رفت که یکی از واعظان دینی با حمله به این استوری علی کریمی و به نوعی بخشی از فوتبالیست‌ها و سلبریتی‌ها را مورد خطاب داد. البته از سوی دیگر علی کریمی نیز با انتشار یک پست بر آتش این دعوا افزود و حتی از روحانی مذکور خواست تا در یک چالش مجازی نظرات مردم درباره وی و خودش را جویا شوند.
در همین رابطه رسول خادم قهرمان سابق المپیک و پیشکسوت برجسته کشتی جهان با انتشار یک پیشت در صفحه اینستاگرامی خود(قمارباز) یک نمونه از کارهای خیر علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه بایرن مونیخ را رسانه‌ای کرد.
خادم در این پست نوشت: «در دوران اوج‌ گیری کرونا که دانش اموزان مدرسه نمیرفتند و مجبور به استفاده از “سامانه شاد” شدند، بسیاری از دانش آموزان روستانشین و مناطق حاشیه نشین شهرها ، بدلیل محرومیت مالی ، امکان تهیه گوشی تلفن و یا تبلت را برای استفاده از سامانه شاد نداشتند. وقتی در روستاها و حاشیه شهرها به سراغ این قشر از دانش آموزان میرفتی، یاس و سرخوردگی عجیبی بر شرایط روانی این کودکان و نوجوانان دانش آموز که بدلیل تنگنای مالی امکان خرید گوشی و تبلت را نداشتند، حاکم بود. یکی از مردانی که قدم پیش گذاشت و مبلغی حدود دو میلیارد تومان را برای خرید تبلت اختصاص داد، قهرمان ملی فوتبال ایران علی کریمی عزیز بود.
خادم افزود: در حالیکه خیلی از سازمانهای مسئول این مشکل جدی دانش آموزان را حتا جزئی از الویتهای برنامه ای شان قرار نداده بودند …، بگذریم. در میانِ ما مردم‌، قهرمانان ملی که در رشته های ورزشی مختلف نسبت به دردهای مردمشان در حد توانشان احساس مسئولیت میکنند ، فراموش نخواهند شد.
خادم در پایان تأکید کرد: برخی بداخلاقی ها ، بدکلامی ها و تلاش برای تخریبها چه کوشش بیهوده ای است …»
گفتنی است خادم در این پست اینستاگرامی در صفحه مجازی خود که با نام «قمارباز» فعالیت دارد؛ از دو هشتگ «قهرمان_ملی_مسئولیت_اجتماعی» و «علی_کریمی» نیز استفاده کرده است.
مرجع : دیده‌بان ایران

۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۱:۱۴
نوشتید نظرات حاوی توهین را ترتیب اثر نمی دهید ، در حالیکه این روحانی نما به این راد مرد(علی آقا کریمی) چند بار گفت بیشرف!
مثل معروف ، کافر همه را به کیش خود پندارد.
نباید گِلِه ای در کار باشد که : خلایق هر چه لایق (392083)
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۱:۵۲
همه اهالی ورزش و هنر و سینما و موسیقی و همه سلبریتی ها باید تمام قد از پهلوان علی کریمی حمایت کنند (392084)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۱:۵۳
مردم تماما حامی جادوگر هستند (392085)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۱:۵۳
بهار نیوز لطفا اخبار و مطالب و پستهای حمایتی از علی آقا کریمی بگذارید . با سپاس فراوان (392086)
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۲:۲۲
درود بر قهرمانان وجوانمردمان کشورمان علی کریمی وریاغفوری مرحوم ناصرخان حجازی و زنده یاداقاتختی هیچ کس حق توهین به این عزیزان رو نداره (392089)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۰۲:۵۷
علی کریمی و وریا غفوری پهلوانان واقعی کشور هستن چون همیشه از درد ورنج مردم گفتن (392091)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۷
دمت گرم پهلوان خادم (392105)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۱۳:۲۳
تورا خدا با این پهلوانان ملی ومردمی ور نرید این عزیزان تنها کسانی هستند که دل مردم رو بابازیهای زیبایشان شاد میکردند.خدا برعزت آنان بیفزاید (392114)
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۱۵:۴۲
علی کریمی نیاز به حمایت ندارد او در قلب مردم ایران جای دارد و ما بخوبی میدانیم زمان همه جیز را ثابت میکند. قهرمان ملی. جادوگر مردمی. (392127)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۲۱:۰۹
دو نفر به قول، ابن سینا، روی مسأله ای با هم بحث می کنند که اگر نظر همدیگه رو واکاوی کنند حرف دو تا یکی میشه.
متاسفانه ماها بدون تحلیل اینکه کی چی گفته، فقط بلدیم زنده باد و مرده باد سر بدیم. (392141)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۲۱:۱۴
.........
به حرف نیست عملکرد ها رو باید سنجید (392142)