کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حمایت تمام‌قد پهلوان رسول خادم از جادوگر

دیده‌بان ایران , 26 مرداد 1401 ساعت 0:39


گروه ورزشی: رسول خادم قهرمان سابق کشتی جهان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود ماجرای کمک دو میلیارد تومانی علی کریمی برای خرید تبلت جهت تحصیل دانش‌آموزان نیازمند را بازگو کرد.
وقتی علی کریمی «دو میلیارد» تومان برای تحصیل کودکان محروم هزینه کرد!
به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی «علی کریمی» در ایام ماه محرم بازخوردهای زیادی در فضای رسانه‌ای و حتی عمومی جامعه به همراه داشت. حتی این اقدام موجب شد تا بنرهای تبلیغاتی یک شرکت که عکس کاپیتان سابق سرخ‌های پایتخت بر روی آنها بود از سطح شهر تهران جمع‌آوری شود.
این واکنش‌ها تا جایی پیش رفت که یکی از واعظان دینی با حمله به این استوری علی کریمی و به نوعی بخشی از فوتبالیست‌ها و سلبریتی‌ها را مورد خطاب داد. البته از سوی دیگر علی کریمی نیز با انتشار یک پست بر آتش این دعوا افزود و حتی از روحانی مذکور خواست تا در یک چالش مجازی نظرات مردم درباره وی و خودش را جویا شوند.
در همین رابطه رسول خادم قهرمان سابق المپیک و پیشکسوت برجسته کشتی جهان با انتشار یک پیشت در صفحه اینستاگرامی خود(قمارباز) یک نمونه از کارهای خیر علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه بایرن مونیخ را رسانه‌ای کرد.
خادم در این پست نوشت: «در دوران اوج‌ گیری کرونا که دانش اموزان مدرسه نمیرفتند و مجبور به استفاده از “سامانه شاد” شدند، بسیاری از دانش آموزان روستانشین و مناطق حاشیه نشین شهرها ، بدلیل محرومیت مالی ، امکان تهیه گوشی تلفن و یا تبلت را برای استفاده از سامانه شاد نداشتند. وقتی در روستاها و حاشیه شهرها به سراغ این قشر از دانش آموزان میرفتی، یاس و سرخوردگی عجیبی بر شرایط روانی این کودکان و نوجوانان دانش آموز که بدلیل تنگنای مالی امکان خرید گوشی و تبلت را نداشتند، حاکم بود. یکی از مردانی که قدم پیش گذاشت و مبلغی حدود دو میلیارد تومان را برای خرید تبلت اختصاص داد، قهرمان ملی فوتبال ایران علی کریمی عزیز بود.
خادم افزود: در حالیکه خیلی از سازمانهای مسئول این مشکل جدی دانش آموزان را حتا جزئی از الویتهای برنامه ای شان قرار نداده بودند …، بگذریم. در میانِ ما مردم‌، قهرمانان ملی که در رشته های ورزشی مختلف نسبت به دردهای مردمشان در حد توانشان احساس مسئولیت میکنند ، فراموش نخواهند شد.
خادم در پایان تأکید کرد: برخی بداخلاقی ها ، بدکلامی ها و تلاش برای تخریبها چه کوشش بیهوده ای است …»
گفتنی است خادم در این پست اینستاگرامی در صفحه مجازی خود که با نام «قمارباز» فعالیت دارد؛ از دو هشتگ «قهرمان_ملی_مسئولیت_اجتماعی» و «علی_کریمی» نیز استفاده کرده است.


کد مطلب: 352765

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/352765/حمایت-تمام-قد-پهلوان-رسول-خادم-جادوگر

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir