به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۱
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ساعت ۰۸:۵۲
کد مطلب : ۳۵۲۷۶۷

پست معنادارمهراب قاسمخانی درباره امربه معروف

پست معنادارمهراب قاسمخانی درباره امربه معروف
گروه فرهنگی: مهراب قاسمخانی (فیلمنامه نویس) درباره مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«چجوریه که انتقادای ما به عملکرد مسئولین، به جای امر به معروف، اقدام علیه امنیت محسوب میشه؟ چرا وقتی ما خواستار تغییر رفتار‌های غلطشون میشیم، جای نهی از منکر، تشویش اذهان عمومی به حساب میاد؟معیارتون از منکر چیه؟ پوششه که به یه نفر صلاحیت امر به معروف میده و به یه نفر نمیده؟ ظاهره که یکی رو عاری از خطا میبینه و یکی رو خطاکار؟

اصلاً چی شد که شما سمت معروف قرار گرفتین و ما سمت منکر؟ از کی به این نتیجه قطعی رسیدین که از ما اصلح ترین؟ چرا فکر کردین درک بهتری از زندگی ما دارین؟ چطوری به این اطمینان رسیدین که درست و غلط زندگی ما رو بهتر از ما بلدین؟ چی باعث شد ما رو صغیر ببینید و خودتون رو کبیر؟

واقعاً خودتون رو در چنین درجه ای از پاکی میبینید که مردم رو بر اساس نزدیکی ظاهرشون به سلیقه خودتون، به خوبها و بدها تقسیم میکنید؟ به بی گناهان و گناهکاران؟ به معصومین و فاسدین؟ این تقسیم بندی اگه تفرقه افکنی نیست، چیه؟ الان کی داره با ایجاد شکاف بین مردم، امنیت کشور رو به خطر میندازه و اذهان عمومی رو دچار تشویش میکنه؟
پ.ن: یادتون نره که اگه معیار ظاهر افراد باشه، هیچ کسی بیشتر از داعش و طالبان صلاحیت امر به معروف نداره.
برچسب ها: مهراب قاسم خانی

مهرانه
Romania
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۱۱:۲۹
به این میگویند آپارتاید فکری ، فاشیسم ایدئولوژی و جنون خود بزرگ بینی (392109)
۱۴۰۱/۰۵/۲۶ ۲۳:۳۹
...........کجای دنیا بسیاری از این آقایان را که برسر ما ریاست میکنند برای ........می پذیرند. (392151)