به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۳۵۵۵۳۱

حمله به دو امام جماعت مسجد در قم

حمله به دو امام جماعت مسجد در قم
گروه جامعه:دو نفر، دو امام جماعت در قم را مورد ضربه و شتم قرار داده و مجروح کردند.
حجت الاسلام بوستانی امام جماعت مسجد متحدالمومنین قم، از روحانیون مضروبی که توسط دو فرد معلوم الحال مورد ضرب و شتم قرار گرفته با شرح ماوقع گفت:  هنگام برگشت از مسجد، با صحنه‌ای باور نکردنی روبه‌رو شدم، حجت الاسلام حیدری امام جماعت مسجد کوچه رهبر را دیدم که با تلفن همراه صحبت می‌کرد، بنده هم داخل خودرو بودم دست بلند کرده و سلام کرد، ناگهان دو جوان بدون علت با لوله آهنی به وی حمله ور شده به سر و صورتش کوبیدند و مورد ضرب و شتم قرار دادند که گویا بیهوش شد، من از هدف و نیت آنان اطلاع ندارم، اما دست بردار نبودند همچنان بر بدن وی ضربه می‌زدند، وقتی چشمشان به من افتاد به ماشین من حمله ور شدند و تمام شیشه های ماشین را خرد کردند.
پایین آمدم تا جلویشان را بگیرم که من را هم مورد ضرب و شتم قرار دادند و از ناحیه دست مجروح ساختند و به زمین افتادم و تنها با پا از خودم دفاع می‌کردم که تمام پاهایم کبود شده‌اند، هدفی هم جز کشتن نداشتند، با داد و فریادی که کردم وقتی مردم آمدند فرار کردند و وارد یک خانه در همان کوچه شدند.
متاسفانه نیروی انتظامی با ۴۰دقیقه تاخیر رسید و جای بسی تأسف از مامور نیروی انتظامی است که وقتی گفتم در داخل خانه پنهان شده‌اند با بی تفاوتی در جوابم گفت، اجازه بده گزارشم را تکمیل کنم بعد می‌روم و دستگیرشان می‌کنم. ولی هیچ اقدامی نکرد، اگر همان موقع به منزلی که پنهان شده بودند مراجعه می‌کرد می توانست دستگیرشان کند، اما متأسفانه تا الان هیچ اتفاقی برای دستگیری آنان انجام نشده است.
وی در خصوص وضعیت جسمی خود و حجت الاسلام حیدری گفت: بنده از ناحیه دست مجروح شده‌ام و تمام بدنم کبود است و حجت الاسلام حیدری در بیمارستان بستری است که باید عمل جراحی شود.
مرجع : خبرگزاری حوزه