به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۳:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ ساعت ۰۹:۲۸
کد مطلب : ۳۵۶۶۲۲

۶حقیقت شگفت‌انگیز درباره بیانسه

۶حقیقت شگفت‌انگیز درباره بیانسه
گروه فرهنگی: بیانسه خواننده، ترانه نویس و بازیگر شناخته شده آمریکایی روز گذشته ۴۱ ساله شد. به همین دلیل به بررسی بیوگرافی بیانسه و نکات جالبی از او می‌پردازیم که بد نیست درباره «Queen B» بدانید.بیانسه جیزل نولز کارتر (Beyoncé Giselle Knowles-Carter) با نام هنری بیانسه در ۴ سپتامبر سال ۱۹۸۱ در هیوستون تگزاس به دنیا آمد. او فعالیت خود در عرصه موسیقی را در سال ۱۹۹۸ با گروه سه نفره دستینیز چایلد (Destiny’s Child) به عنوان خواننده اصلی آغاز کرد و خیلی زود به شهرت رسید. پنج آلبوم از هفت آلبوم منتشر شده توسط این گروه بیش از ۵۰ میلیون نسخه به فروش رفت تا دستینیز چایلد به عنوان پرفروش ترین گروه موسیقی زنان در طول تاریخ شناخته شود.بیانسه از زمان جدایی از این گروه در سال ۲۰۰۲ همچنان مسیر شهرت را ادامه داد. این خواننده توانای موسیقی پاپ با سرمایه گذاری های تجاری و موسیقیایی خود، دارایی خالصی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار دارد.
۶ نکته درباره بیانسه که نمی‌ دانستید
بیانسه یکی از محبوب ترین خوانندگان و ترانه سرایان در سرتاسر دنیاست. با این حال حقایقی وجود دارد که همه در مورد این خواننده پاپ نمی‌دانند.

از سنین بسیار پایین بااستعداد بود
اولین پیروزی بزرگ بیانسه به عنوان یک هنرمند در هفت سالگی در یک برنامه استعدادیابی اتفاق افتاد. او سپس توانست در ۳۵ مسابقه متوالی برنده شود.

ساشا فیرس، شخصیت دوم بیانسه بود
بیانسه برای فائق آمدن بر صحنه مبارزه کرد و زمانی که توانست بر ترس خود از صحنه غلبه کند، خود را ساشا فیرس (Sasha Fierce) نامید. در واقع ساشا فیرس، «آلتر ایگو» یا «خود دیگر» این خواننده بود. او در سال ۲۰۱۰ اعلام کرد که ساشا فیرس دیگر رفته است.
 
بیانسه با سالن های آرایش پیوند دارد
به گفته خودش، زمانی در آرایشگاه مادرش به او کمک می‌کرد. با این حال بیانسه در آنجا موهای کسی را کوتاه نمی‌کرد، بلکه برای مشتریان و دوستان مادرش به اجرا می‌‌پرداخت.

بیانسه زمانی که آموزش آواز می‌دید، تمرین دویدن انجام می‌داد
کسی که اجرا می‌کند باید بدون هیچ مشکلی برقصد و آواز بخواند. بیانسه برای رسیدن به این هدف می‌دوید تا یک سیستم هوازی قوی برای اجراهایش بسازد.

عدد مورد علاقه بیانسه
بیانسه عدد ۴ را مهم ترین و معنادارترین عدد زندگی‌اش می‌داند. تولد او و بعضی از مهم ترین افراد زندگی اش به عدد ۴ پیوند خورده است.

شرایط کاری بیانسه
بر اساس گزارش‌ها بیانسه، کار کردن با تهیه کنندگان و نوازندگان متهم به آزار و اذیت جنسی را نمی‌پذیرد. او برای اجتناب از همکاری با افراد مزاحم که ممکن است در زندگی‌اش سرک بکشند و همچنین مهاجمان، از اعضای تیمش بازجویی کرده است. آنها بیانسه را برای این سرسختی هنگام استخدام مورد انتقاد قرار داده‌اند. با این وجود، برنده چندین جایزه گرمی اقدامات خود را توجیه می‌کند زیرا می‌خواهد منعکس‌کننده پیامی مقتدرانه باشد.
برچسب ها: بیانسه