به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۳۵۶۹۹۶

استارت ارسلان در آغوش احساسی ساپینتو

گروه ورزشی: ارسلان مطهری پس از سه بازی دوری از ترکیب تیم، شب گذشته برابر پیکان به میدان رفت.
استارت ارسلان در آغوش احساسی ساپینتو
حواشی پیرامون روابط مطهری و باشگاه استقلال به سوژه روزهای اخیر فوتبال ایران تبدیل شده بود. بازگشت سیاوش یزدانی، حسین مرادمند، مهدی قایدی و جذب محمد محبی باعث شد تا آبی‌ها با شرایط غیرقابل پیش‌بینی روبرو شوند و به همین دلیل، لیست بزرگسالان این تیم از سقف تعیین شده نیز تجاوز کرد و همین مسئله سبب شد تا جا برای حضور کاوه رضایی در فهرست نفرات تیم وجود نداشته باشد.
آبی‌ها چند روز متوالی با ارسلان مشغول مذاکره بودند تا این بازیکن را به فسخ قرارداد و جدایی از تیم راضی کنند ولی مطهری علاقه‌ای به از دست دادن پیراهن استقلال نداشت و به همین دلیل صحبت‌های طرفین بی‌نتیجه به پایان رسید تا درنهایت، کاوه رضایی به ناچار راهی تراکتور شود و مطهری نیز در جمع شاگردان ساپینتو به کارش ادامه دهد.


این اتفاق در شرایطی رخ داد که سرمربی پرتغالی در نشست خبری پس از بازی با ملوان رسما جدایی ارسلان را اعلام کرده بود و حتی عنوان کرد این پیروزی را به این بازیکن تقدیم می‌کند اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که مطهری در استقلال ماند و این کاوه بود که سر از تراکتور درآورد. با این حال، به دلیل همان مشکلات و اختلافات در روند مذاکرات، ارسلان جایی در تمرینات تیم نداشت و او به صورت انفرادی خود را برای ادامه لیگ آماده می‌کرد.


نکته عجیب اینکه حتی پس از بازگشت این مهاجم به تمرینات گروهی و صدور مجوز از سوی ساپینتو، تصاویر مطهری در تمرینات تیم منتشر نمی‌شد تا در نهایت پس از چند روز، رسانه باشگاه استقلال تصمیم گرفت که از تصاویر این بازیکن نیز استفاده کند و بالاخره در بازی روز گذشته برابر پیکان، نام ارسلان به لیست تیم اضافه شد.

در دقایق پایانی دیدار با خودروسازان و در شرایطی که آبی‌ها نیاز مبرمی به گلزنی داشتند، ارسلان وارد زمین مسابقه شد و حتی یک فرصت خوب گلزنی نیز به دست آورد که دخالت مدافع پیکان مانع از به ثمر رسیدن گل قیچی برگردان او شد. در لحظاتی که این بازیکن قصد داشت وارد زمین شود، ساپینتو او را در آغوش کشید تا بدین صورت به مهاجم تیمش انگیزه بدهد.
برچسب ها: ارسلان مطهری