به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ساعت ۱۰:۲۶
کد مطلب : ۳۵۸۲۵۶

عصبانیت ژاوی: همه دنیا پنالتی ما را دیدند

عصبانیت ژاوی: همه دنیا پنالتی ما را دیدند
گروه ورزشی: ژاوی سرمربی بارسلونا از باخت تیمش مقابل بایرن مونیخ به شدت ناراحت بود و تصمیمات داوری را نیز در این شکست بسیار تاثیرگذار می‌دانست. بارسلونا باز هم در آلیانتس آرنا به بایرن مونیخ باخت این بار با نتیجه ۲-۰. بارسا در نیمه اول تیم برتر میدان بود و موقعیتهای خوبی نیز برای گلزنی داشت ولی در نیمه دوم با دو گل دقایق ۵۱ و ۵۳ لوکاس هرناندس و لروی سانه، قافیه را به میزبان باخت. این اولین شکست فصل بارسلونا بود.

سرمربی بارسا در پایان بازی گفت: «امشب بهتر از بایرن بودیم و فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. بایرن اما از شانس‌های خودش به بهترین شکل استفاده کرد. این تفاوت دو تیم در بازی امشب بود. شش یا هفت موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. گل اول بایرن روی اشتباه ما در یارگیری در درون محوطه جریمه بود. روی گل دوم هم باید یک نفر روی سانه خطا می‌کرد.»

ژاوی ارناندس ادامه داد: «نیمه اول کاملا در اختیار ما بود. نتیجه پایانی نشان دهنده اتفاقات واقعی درون میدان نیست اما لیگ قهرمانان همین است. اگر موقعیت‌های‌ گلزنی‌تان را از دست بدهید، تاوانش را پس خواهید داد. با وجود این باخت، در تیم نشانه‌های مثبتی دیدم. نتیجه پایانی منفی بود و باید از این شکست، درس‌های لازم را یاد بگیریم.»

خطای مشکوک به پنالتی روی دمبله در نیمه اول، موردی بود که ژاوی به شدت بابت آن عصبانی بود: «همه دنیا پنالتی را دیدند ولی این موضوع دیگر تمام شده است. من هرگز در مورد داوری حرف نمی‌زنم.»
ژاوی در پایان گفت: «این یک قدم به عقب برای ماست. شایسته برد بودیم ولی با شکست به خانه بر می‌گردیم.»
برچسب ها: فوتبال جهان