به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۰:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : ۳۵۸۲۷۱
دفاع تمام قد نماینده مجلس از مهاجرت آقازاده‌ها به کشورهای غربی؛

فرزندان مسوولان برای پیشرفت کشور به کانادا و آمریکا مهاجرت می‌کنند!

فرزندان مسوولان برای پیشرفت کشور به کانادا و آمریکا مهاجرت می‌کنند!
گروه سیاسی: چند دهه است ماجرای حضور بسیاری از آقازاده ها و فرزندان مسئولین و مقامات کشور در خارج از مرزهای ایران نقل محافل گوناگون است. بسیاری از منتقدان اعتقاد دارند در حالیکه بسیاری از مردم ایران شرایط سخت و وخیم اقتصادی را پشت سر می گذارند، فرزندان و منسوبین مقامات و سیاستمداران وابسته و متصل به نظام سالیان سال است در آسودگی با بهانه های مختلف در کشورهای غربی از جمله آمریکا، کانادا و استرالیا ادامه حیات می دهند.
 به گزارش پارسینه؛ بسیاری از آنها آنجا متولد شده اند یا تحصیل می کنند و یا بواسطه ازدواج و سایر موارد و بهانه های عجیب و غریب در این همین کشورهای پیشرفته به زندگی خود ادامه می دهند.
 اگر در سالهای قبل برخی مسئولین از خجالت برملا شدن و افشای این وجه از زندگی خانواده خود به دنبال سوراخی می گشتند تا خود را پنهان و یا حتی بعضی مواقع ماجرا را از پایه انکار کنند، امروزه برخی مسئولین نقاب و حیا را کنار گذاشته و اولاً به دنبال مجازات افشا کننده این اطلاعت می روند و ثانیاً توجیهات قابل تأملی برای حضور افراد خانواده خود در آنسوی مرزها و آنهم در کشورهای غربی و پیشرفته دارند که با هیچ منطقی سازگار نیست!
اگر تا دیروز همین مسئولین و همفکرانشان، مردم ناراضی از وضعیت جاری کشور را دعوت به خروج از کشور می کردند(( اگر ناراحتی از اینجا برو))، امروز ظاهراً اگر ناراحت هم باشیم چون ممکن است حضورمان در جوار غرب نشینان باعث ناراحتی آقازاده ها شود، محکومیم بسازیم و دم بر نیاوریم!
 در ادامه افشاگری‌ها از حضور اعضای خانواده مسئولین در خارج از کشور، چند روزی است خبر اقامت فرزند معاون امور زنان رئیس جمهور در کانادا نقل محافل سیاسی شده است. انسیه خزعلی در پی حواشی ایجاد شده درباره سفر فرزندش به این کشور مجبور به استعفا شد.  اسماعیل کوثری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار منتشر شده درباره مهاجرت فرزندان مسئولین گفت: «نباید وقتی فرزند یک مسئولی برای کسب علم مهاجرت می‌کند، آن مسئول را زیر سوال برد، زیرا قانونی در این زمینه وجود ندارد و ایرادی وارد نیست.» او افزود: «علت مهاجرت این افراد، پیشرفت کشور است، اما برخی الکی این قضیه را بزرگ می‌کنند.»
 از گوشه و کنار هم هر روز یک مصاحبه از سیاسیون و افراد متصل به جریانهای راست می بینیم یا می شنویم که اصلا از اساس نه تنها رفتن و مهاجرت آقا زاده ها اشکالی ندارد بلکه اگر به قصد علم اندوزی باشد و از محل نامشروع هزینه سفر به غرب فراهم نشده باشد نه تنها ایرادی نیست بلکه به کسی هم ربطی ندارد! خودتان قضاوت کنید، واقعاً این طرز بیان، پاسخ و تنویر افکار عمومی، زیبنده انقلابی بود که با نام انقلاب مستضعفین در جهان شناخته شد؟مردمی که امروز در شرایط اقتصادی و تنگناهای معیشتی شب را به صبح می رسانند، در حال و روزی زندگی می کنند که نتیجه سیاستهای مجهول و نا شناخته همین آقایان است، شایسته است شنونده و بیننده مهاجرت و اقامت فرزندان رجالی باشند که به نوعی دیدگاه ها و عناصر حضورشان در پستهای مختلف حکومتی، چیزی جز شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد و معیشت مردم است؟می گویند اگر بدون رانت و ارتباط خاص و استفاده از نفوذ والدین سیاسی خود به خارج رفته اند اشکال ندارد! ما میگوییم اشکال دارد، بیایید توضیح بدهید از کجا و چگونه فرزندانتان به این حد از شایستگی رسیده اند؟
 برای مردم توضیح بدهید مگر چند نفر از شماها از بیخ و بن ثروت داشته اند که توانسته اید فرزندانتان را با سرمایه های مختلف به خارج از کشور روانه کنید؟
 چند نفر از شما مدعیان فرزندانشان بر اساس سوابق و استعدادهای درخشان توانسته اند به مراکز دانشگاهی و صنعتی و اقتصادی دول ظاهراً متخاصم اما مهربان راه پیدا کنند؟ آیا تصادفا دارای ژن برترید؟به قول بعضی ها در عوضی بودن غربی ها شکی نیست، جایی که دروازه های کشورشان را برای ورود و جذب سرمایه با هر شکلی از هر کس و ناکسی از هر کجا باز گذاشته اند و درد تحریم و سختیها را برای اصولی که فقط بر روی کاغذ اعتبار دارد بر ملل بیچاره تحمیل می کنند.
 

۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۱:۱۴
ای‌تف‌ ........... (393087)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۱:۲۷
پس شما هم.......... شعار مرگ بر آمریکا میگید و با لجبازی مردم را در تگنا قرار میدید امثال....... مثل تو مملکت را به این روز انداختن (393090)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۱:۲۹
تف لعنت بر شرافت امثال تو پس این همه شهید دادن برای چی بود؟ برای این بود که حرامزادهای شما برای خوش گذرانی به غرب برن (393091)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۲:۲۰
پس قبول دارید که کشور رو با مدیریت فشلتون از لحاظ علمی و دانش پسرفت دادید و نابود کردید؟؟
و کلا در همه ی زمینه ها ایران رو به قهقرا برده اید... (393096)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۲:۳۳
چرا فرزندان شما می‌روند چرا نخبگان بیکار و زباله گرد نمی‌روند فقط. خدا تقاص مردم را از شما رانتخواران و اختلاسگران بگیرد که این وعده قرآن است که بیشتر آن بان ایمان ندارید (393097)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۲:۴۰
چرا روسیه وچین نمیرون که همکاسه و همسفره هستن وبه ولایات دشمن وشیطان میرون چرا مردم را فریب می‌دهید چرا فساد رانت اختلاس را توجیه غلط میکنید (393100)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۲:۴۳
فرزند خودت کجاست ؟
اینقدر از نکبت زاده‌ها دفاع نکنین .
اگر عرضه دارید به مردم اجازه بدید ببینید چند نفر میخوان توی این مملکتی که شما به فنا دادید حاضرن بمانن (393101)
علیرضا
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۲:۵۷
.......... فکر می کنند که مردم خبر ندارند که فرزند مسئولان آن طرف آب چه فجایعی به بار می آورند و آبروی ایران و ایرانی را می برند. خاک بر سر همه تان. خودشیفته های نادان. (393102)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۳:۰۴
واکنش تند حسن عباسی به زندگی فرزندان مسئولین در خارج از کشور

🔹مسئولی که فرزندش به خارج می‌رود بی‌شرف است.

🔹 باید آبروی مسئولی که فرزندش به آمریکا می‌رود را برد و به او توهین کرد.

🔹کدام یک از فرزندان مسئولین که در خارج درس خوانده‌اند تا امروز خری شده‌اند؟

🔹 مسئولین جمهوری اسلامی افتخار می‌کنند که فرزندانشان در آمریکا درس می‌خوانند. (393103)
جواد
Canada
۱۴۰۱/۰۶/۲۵ ۰۵:۴۲
این جناب عباسی مثل اینکه حرف خوب هم بلد است.چرا مارا محروم کرده بودی؟ جناب عباسی به کلوب زجر دیده ها و تحقیر شده ها خوش آمدی. (393232)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۳:۴۲
پناه بر خدا. اینا کین دیگه؟ (393106)
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۱۵:۵۱
یه مشت ... (393187)
د
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۴:۲۱
هرکشوری باید ستون پنجم خود را در کشور هدف با همین تدابیر ایجاد کند حوادث افغانستان و فرار دولتمردان یادتان نرود (393110)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۷:۳۸
... آن هم توجیح میکنی. (393134)
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۰۴ ۱۴:۰۶
با این نظریه شما ، ایران عملاً به دست طالبان افتاده ، چون ده تا پانزده میلیون افغان در ایران به عنوان ستون پنجم طالبان وجود دارند ..... (396317)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۴:۲۶
بایدهم از یکدیگر حمایت کنید،همه تان دزد ومتظاهر و فرهنگ این مملکت را به گند کشیدید (393111)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۴:۵۲
شماها که ادعا می کنید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد از کشورهای اول تا سوم دنیا هستید. پس نکبت زاده ها میرن آمریکا تا تکنولوژی و فناوری را از ایران ببرن آنجا. (393114)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۵:۵۶
چرا اینقدر حسود و بی منطق هستید!!!!این فرزندان از ژن برتر برخوردار و مثل پدرانشان از نخبگان کشورند .و با تلاش و کوشش از صفر به همه چیز رسیده اند دقیقا"مثل برخی از پدرانشان که با دمپایی از روستا خارج شدند و با نخبگی و هوش سرشار الان صاحب دارایی های نجومی هستند.حالابرخی از مردم حسود و جوانان حسود و کم عقل( صاحبان مدال طلای المپیاد و یا رتبه های یک رقمی و دو رقمی کنکور) متهم به رانت خواری و سوء استفاده از موقعیت شغلی و قراردادهای نان و آب دار دولتی و شبه دولتی و امثال این حرفهای بی ربط شده اند . (393117)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۶:۳۷
ما اگه نخواهیم شما به فکر پیشرفت کشور باشید باید چی کار کنیم؟! به خدا قسم شما غضنفرهای تیم خودمون هستید شماها خودتون با خانواده هاتون فقط به تیم خودی گل میزنید عزیز من دهها ساله که دارید غارت میکنید انصاف هم خوب چیزیه قدری هم سرنوشت مردم رو به خودشون واگذارید ... (393120)
xdrv
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۸:۰۷
..................راستی اونجا چه خبره؟!؟!؟ خوب اگر خبریه خوب مارا هم بفرستید........ (393142)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۰:۱۵
از قیافت معلومه چکاره ای. (393146)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۰:۱۶
در جمهوری اسلامی زمانی که به جایی برسی یعنی حقی پایمال کردی. (393147)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۰:۱۷
این اونقدر حق رو ناحق کردن که زدن ابنحور حرفها اصلا چیز مهمی نیست. (393148)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۰:۳۳
حکیم توس میفرماید:
وای از آن
مارخوار-اهرمن-چهرگان
ز دانایی و شرم بی بهرگان (393149)
نوروز
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۱:۴۶
چون دولت رییسی در راس کار است همه حرامی ها حلالی شده
دورویی ، ابتذال ، وقاحت ، بی شرفی را راست گرایان اصول گرا از حد
و حدود گذرانده اند. (393150)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۲:۲۳
لطفا یک پاداش خوب هم براشون در نظر بگیرین تا در شرایط سخت و طاقت فرسای خارج از کشور بتونن دوام بیارن !!!! (393151)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۲:۳۰
ج (393152)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۲:۴۹
خدا ازشما نگذرد که با پول بیت المال فرزندانتان را راهی کشورهای آمریکا وغرب کرده اید وحالا خجالت هم نمی کشید وطلبکار هم هستید از انتقام الهی بترسید وکمی حیا کنید (393153)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۳:۲۷
دهن کثیفتون را ببندید و بیش از این نمک به زخم این ملت فریب داده شده نپاشید. (393154)
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۲۳:۴۰
کامل مملکت را خورده اند و از این کثافت کاری فرستادن فرزند به امریکا هم حمایت می کنند (393155)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۰۰:۰۲
پس اگر در کشوزهای آمریکا و کانادا پیشرفت است ت چرا ما باهاشون دشمن هستیم؟!! (393157)
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۰۹:۳۲
اگر دین ندارید ازاده باشید,بابا خجالت بکشید یعنی اگر خودی بودی هرکاری درسته؟ (393167)
منصور زماني
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۰۹:۵۴
... چهل سال پيش از دهات تون راه تهرون رو بلد بودي كه حالا كانادا رو شدي؟ (393169)
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۱۱:۲۹
همون که پدرانشان باعث پسرفت کشور شدند پیشکش (393175)
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۱۵:۰۱
فرزندان مردم اجباراند به ماندن
فرزندان مقامات و مسئولین تشویق اند به رفتن...!!!! (393184)
bahar
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۱۷:۴۲
به قول حسن عباسی خیلی بی شرفی (393192)
۱۴۰۱/۰۶/۲۴ ۲۰:۱۹
ما که از پس شما برنمیایم. خدا حق ملت رو ازتون بگیره.طلم پایدار نمبماند.هرچی جمع کردین باید بزارین برین. (393197)
معلمناامید شده
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۲۵ ۰۵:۳۹
هرچه برا اصلاح طلبا و اعتدالیون بدبود برا اصولگراهه خوبه
دیگه هم بعیده اسب قدرت و ثروت رو که اصولگراها به طور کامل گرفتند پیاده بشوند و به رقیب سیاسی اصلاح طلب بدهند (393231)
محمد
United States
۱۴۰۱/۰۶/۲۶ ۱۹:۳۳
به خودم حق میدم که سالهاست ن....... کنار گذاشتم . فقط مردم رو از همه چی محروم کردن ولی برای خودشون همه چی آزاد و حلاله (393563)
۱۴۰۱/۰۷/۰۲ ۰۰:۲۶
لعنت لعنت لعنت خدایا بدترین دردهارو ب سر عزیزانشون.. نازل کن بحق خودت بخودت قسم. (395059)
۱۴۰۱/۰۷/۰۲ ۰۱:۴۱
خودشونم قبول دارن که دستاوردشون آنقدر نکبت بار هست که حتی اجازه نمیدن بچه هاشون اینجا زندگی یا تحصیل کنن میدون چی درست کردن که نه ماشین ساخت این مملکت رو سوار میشن نه میزارن بچه هاشون در دانشگاه هایه ایران که خودشون درست کردن تحصیل کنن نه چیزی. ابن پول رو از سره قبره پدر ... اوردین خانم فولان استعفا داده ، خوب به درک فدایی سره بچه های ایران......... طرح فیلترینگ به مجلس میده بعد ....... خودش وی پی ان میفروشه در کانادا خدا وکیلی چقدر پرو هستین شما . تازه ناراحتم میشن . غرب واسه ما بده فقط (395068)
۱۴۰۱/۰۷/۰۲ ۰۱:۴۲
تورو خدا میشه ما رو هم از ایران بندازین بیرون بریم یه گوشه عینه آدم زندگی کنیم. چقدر پرو هستین به درک استعفا داده (395069)
۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ۱۲:۳۹
خوشا به حال بچه های شما مسولین این بچه ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی چه کیفی که نمیکنند خوشا به سعادت شما و بچه هایتان اگر میشود یک گوشه چشمی هم به ملت داشته باشید که از فشار زندگی در این کشور کمرشان راست نمی شود ما خیلی وقت است شرمنده بچه هامون هستیم چرا که قیمت کالا و خدمات آنقدر گران شده است که توان تهیه کردن آنها را نداریم به همین خاطر شرمنده بچه هامون هستیم (397636)