به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۳۵۹۲۱۷

مورینیو: ازاین به بعد باید مثل دلقک شیرجه بزنیم

مورینیو: ازاین به بعد باید مثل دلقک شیرجه بزنیم
گروه ورزشی:ژوزه مورینیو در باخت خانگی یک بر صفر برابر آتالانتا از زمین اخراج شد و در پایان حرف‌های زیادی برای گفتن داشت.رم با گل نیمه اول جورجیو اسکالوینی، دومین شکست خود در لیگ را در سه بازی اخیر متحمل شد.
ژوزه مورینیو بعد از پایان این دیدار گفت: «این آسان‌ترین بازی برای ما بود که پیروز شدیم. در بازی‌های دیگر مانند بازی‌ برابر مونزا و کرمونزه، ما اینقدر خوب نبودیم. اگر پائولو دیبالا بود شاید شرایط به گونه دیگری پیش می رفت. شاید گل می زدیم. ما واقعاً خوب بازی کردیم، کنترل داشتیم و موقعیت‌های زیادی در برابر تیمی ایجاد کردیم که خوب دفاع می‌کند. در این دیدار آتالانتا خوش شانس بود.»

او درباره کارت قرمز در این دیدار گفت: «واقعاً هیچ اتفاقی رخ نداد. ما می‌خواستیم بازی کنیم و آن‌ها به خوبی می‌دانستند که نمی‌توانند بازی کنند.»نیکولو زانیولو در محوطه جریمه تعادل خود را از دست داد ولی داور اعلام کرد این صحنه شبیه سازی است و پنالتی اعلام نکرد. ژوزه مورینیو که به خاطر حضور در زمین بازی اخراج شد گفت: «آن صحنه پاک‌ترین پنالتی ممکن بود. از داور پرسیدم چرا پنالتی نگرفتی که او پاسخ داد زانیولو روی زمین نیفتاد.

بنابراین باید به بازیکنانم توصیه دیگری کنم. باید به آن‌ها بگویم وقتی خطا می‌شود سعی نکنید روی پاهای‌تان بایستید و مثل خیلی‌های دیگر در این لیگ دلقک شوید، مثل استخر شیرجه بزنید، زیرا تنها راه برای گرفتن پنالتی همین است.»
رم از ناپولی، صدرنشین سری آ عقب افتاد و ۴ امتیاز از صدر جدول فاصله دارد. ناپولی با ۵ برد و ۲ تساوی صدرنشین سری آ است. این تیم دیشب به مصاف تیم فوتبال میلان رفت و با نتیجه ۲ بر یک برنده شد.
برچسب ها: مورینیو