به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۳۵۹۲۸۲

برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی؛ 30 شهریور

گروه ورزشی: مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی کشور، جام یادگار امام (ره) روز چهارشنبه 30 شهریور ماه برگزار خواهد شد.
برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی؛ 30 شهریور
به نقل از تسنیم، حمید یاری رئیس سازمان لیگ کشتی با تأکید بر اینکه قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی در زمان مقرر برگزار می‌شود، اظهار داشت: برنامه فنی تیم‌های ملی کشتی بسیار فشرده است و لیگ کشتی می‌بایست طبق زمان‌بندی اعلام شده از اوایل مهر ماه آغاز و در آذر ماه پایان یابد.
رئیس سازمان لیگ کشتی افزود: در روزهای گذشته، کشتی‌گیران چند تیم قراردادهای خود را به امضا رسانده‌اند و ما شرایط چند تیم دیگر را برای حضور در لیگ برتر بررسی کرده‌ایم.
یاری تصریح کرد: با توجه به آیین‌نامه لیگ، به احتمال زیاد این رقابت‌ها با حضور هشت تیم در کشتی آزاد و 10 تیم در کشتی فرنگی و در دو گروه برگزار خواهد شد و علی‌رغم اینکه تعداد تیم‌های متقاضی بیشتر است، معیارهایی را برای کیفی کردن لیگ در نظر گرفته‌ایم.
رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه چه تیم‌هایی تاکنون حضورشان در لیگ مسجل شده است به سایت فدراسیون کشتی گفت: در کشتی فرنگی، تیم‌های سینا صنعت ایذه، امام رضا (ع) قائمشهر، شهرداری مسجدسلیمان، مقاومت البرز، رعد پدافند هوایی، سازین سعید اندیمشک، فولاد خوزستان و در کشتی آزاد تیم‌های ستارگان ساری، انبوه‌سازان هوتن، صنایع مازندران، مقاومت البرز، پترو پالایش بلیش تاکستان، نیروی زمینی و پاس ناجا شهدای ساری حضورشان قطعی است و چند تیم دیگر هم اعلام آمادگی کرده‌اند که باید توسط سازمان لیگ بررسی شوند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فاصله بین قرعه‌کشی و زمان آغاز لیگ کم است، تیم‌ها باید هرچه سریع‌تر نسبت به انعقاد قرارداد با کشتی‌گیران خود اقدام کنند تا در روند اجرای برنامه‌ها خللی وارد نشود.
برچسب ها: کشتی