کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

واکنش آسنسیو به احتمال حضور در بارسلونا

30 شهريور 1401 ساعت 10:48


گروه ورزشی:هافبک نیمکت نشین رئال مادرید به احتمال حضور در بارسلونا واکنش نشان داد.مارکو آسنسیو در تابستان سال جاری تا آستانه جدایی از رئال مادرید پیش رفت اما در نهایت در این تیم ماندنی شد.با آمدن کارلو آنچلوتی کمتر فرصت بازی به آسنسیو می رسد و او در بیشتر بازی ها نیمکت نشین است.
 

آسنسیو یک سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد. او به جدایی از این تیم واکنش نشان داد و گفت: من فرصت جدایی در رئال مادرید را در تابستان داشتم اما اکنون برای این تیم بازی می کنم. ماندن در رئال مادرید و تمدبد قرارداد با این تیم تنها بستگی به من ندارد و عوامل دیگری در این زمینه نقش دارند.او ادامه داد: شایعات درباره من همواره زیاد بوده است و این طبیعی است. من همواره از حضور در رئال مادرید خوشحال بوده و امیدوارم که در تیم باقی بمانم و قراردادم را تمدبد کنم.

آسنسیو درباره احتمال حضورش در بارسلونا گفت: نمی دانم که آیا بارسلونا من را می خواهد یا نه. گمانه زنی در این زمینه زیاد است و این غیر طبیعی نیست.او در پایان درباره این سوال که آیا به بازی در بارسلونا فکر کرده است ، گفت: من هیچ وقت به آینده و بازی در بارسلونا فکر نکرده ام. چیزی نمی دانم و به همین خاطر نمی توانم پاسخ دهم.


کد مطلب: 359623

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/359623/واکنش-آسنسیو-احتمال-حضور-بارسلونا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir