به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۲
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۳۵۹۶۹۴

واکنش متفاوت امین حیایی به ماجرای ژینا

واکنش متفاوت امین حیایی به ماجرای ژینا
گروه فیلم:  واکنش امین حیایی به ماجرای تلخ مهسا امینی اینستاگرام را ترکاند.
....
مرجع : برترین‌ها

۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۱۹:۲۹
اینکه نیروی انتظامی سالم میگیره در عرض دو روز جنازه تحویل میده مقصرش ما مردها هستیم که چشم مون پاک نیست!!!!!!! خواستی خودشیرینی کنی ولی اصلا جالب نیست دیدگاهت. (394510)
۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۲۱:۳۲
در ادامه فیلم قلاده طلا (394520)
۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۲۲:۱۷
آقای حیایی ! این حرف شما اتفاقا توهین به بانوان است . جنابعالی وظایف و تکالیف بانوان را نفی کردید و به طبع آن درک و شعور آنها را . بالاخره بانوان هم نسبت به جامعه تکالیفی دارند و نسبت به مردان وظایفی دارند . اینگونه نیست که اگر مردان نگاه خود را کنترل کنند آنگاه تکلیف عفت و حیا از بانوان سلب شود . (394524)
۱۴۰۱/۰۷/۰۳ ۰۱:۳۹
احسنت.👏 (395483)
محمود
United States
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۰۴:۴۳
این اگه حرف نزنه کسی‌ بهش نمیگیه لال، استدلال در حد لالیگا (394547)
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۰۸:۱۸
اینکه داره میگه مقصر ما مردم بودیم که،،،یعنی الان قاتل مهسا ما مردم هستیم؟؟ آقای حیایی بخدا بمیری بهتر ازاین زندگی ذلت باره
این چه حرفیه،،وجدانت کجاست؟؟؟اصلا داشتی؟؟ (394562)
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۳:۲۷
تو حرف نزنی بهتره آقای حیایی (394586)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۴:۴۹
آقای حیایی چقدر شرف رو ارزون میفروشی؟
الان شما رسما ما مردان رو مقصر دونستی و بصورت تلویحی کاملا ماهیت وجودی گشت ارشاد رو هم تأیید کردی و تلویحا از اونا حمایت کردی (394598)
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۹:۲۲
اینکه ما مردها مقصریم و نتیجه بگیریم رژیم مقصر نیست بدترین نوع نتیجه گیری است که آقای حیایی دارد به نوعی سعی در بیمه نمودن آینده کاری خود را می کنند. آقای حیایی شما از طرف خودت حرف بزن اکثر آقایون ایرانی حق پوشش اختیاری بانوان را از ابتدایی ترین حقوق زنان دانسته و الان هم برای همین احقاق حقوق زنان ایران جان خود را در خیابانها از دست می دهند. حداقل از آقای مدیری و سایر هم صنفانتان یاد می گرفتید یا حداقل روی زخم مردم نمک نمی پاشیدید (394640)
۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۱۲:۲۵
افرین حرفات درست (394814)
روح اله
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۰۲ ۰۰:۴۲
از فرمایشات جناب حیایی، اینطور برداشت میشود: اینکه در دیگر کشورها خبری از حجاب اجباری و گشت ارشاد نیست، علتش پاکدامنی وپاک چشمی مردان آن کشورهاست.نه چیز دیگر. (395062)
۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ۰۳:۳۹
خیلی محبوب بودی اماازچشمهای زیادی افتادی (397558)