به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب : ۳۵۹۷۱۶

رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی

گروه عکس: همانطور که می‌دانید خانواده سلطنتی قوانین خاصی برای استایل و آرایششان دارند. اما طبیعتا رازهایی دارند که آن‌ها را زیباتر نشان می‌دهد. در این مطلب به بررسی رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی پرداخته‌ایم.
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
کرلی کردن پایین موها
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
کیـت میـدلتـون پیـش از ازدواج مـعمـولا موهای خود را کاملا صاف می‌کرد، اما حـالا، آن‌ها را صـاف می‌کند، امـا پاییـن موهـا را کرلـی یا همان فر می‌کند. این مـدل مـو در عین سادگی بسیار شیک است. به خصوص برای اعضای خانواده سلطنتی که نمی‌توانند مدل موی خاص داشته باشنـد.
میکاپ متمرکز روی چشم‌ها
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
 
اگر دقت کرده باشید، کیت میدلتون معمولا آرایـش ملایـمی روی صـورت خود دارد، اما این بانـوی سلطنـتی اخیـرا سعـی می‌کنـد آرایـش صورتـش متـمرکز روی چشمانـش باشد. از سایه‌های قهوه‌ای و اسموکی کمـک می‌گیـرد تا ظاهـری جـذاب و آرایـشی نـه چندان غلیظ داشته باشد.
لوازم آرایش برای آماده شدن سریع
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
اعضای خانواده سلطنتی باید همیشه آماده حاضر شدن در مقابل مردم و دیده شدن در انظار باشند. پرنسس یوژنی، یکی از اعضای خانواده سلطنتی می‌گوید همیشه یک برنزر و یک ریمل در کیـف خـود دارد تا در مسیـر رسیدن به رویدادهای مختلف آماده شـده و در انظار ظاهـر شـود.
مدل موهای ساده
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
اعضای سلطنتی مدرن امروز از مدل موهای پیـچیـده و سنگیـن بیـزارند. آن‌هـا سعـی می‌کننـد موهایـی شیـک و براق و در عیـن حال ساده داشته باشند. رانیا، ملکه اردن، از آن دسته افراد سلطنتی است که به زیبایی و در عیـن حـال درخـشـندگی موهـای خـود اهمیت بسیار زیادی قائل است.
رنگ پوست طبیعی
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
مگان مارکل بعد از ازدواج با پرنس هری، از کرم پودرهای رنگ طبیعی و سبک استـفاده کرد. به گونه‌ای که کک و مک‌های صورتـش هم پیدا باشند.در ضمن بهتر است کرم پودر را با بیوتی بلندرها به صورت خود بزنید و نه با استفاده از براش آرایشی.زیرا در اینصورت آرایـش شـما طبیـعی‌تر خواهـد بـود.
رژلب‌هایی با رنگ کلاسیک
رازهای زیبایی بانوان خانواده سلطنتی
شارلن، پرنسس موناکو، ترسی از زدن رژ لب رنگی ندارد. اما سعـی می‌کند تناژهـایی از رنـگ قرمـز را انتخـاب کنـد. رنگ‌‌هایـی که معمولا قدیمی نمی‌شوند و جذابیت خـود را حفظ می‌کنند. پرنسـس شارلن از آن دستـه افراد سلطنتی است که معمولا آرایش ساده و شیـکی روی صـورت دارد.
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۷-۳۰ ۱۶:۰۳ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


RZ
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۰۶:۵۷
واقعاً انگشت به دهان موندم از این همه زیبایی (394555)
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۱:۳۷
حالاکی گفته آنهاخوشگلند؟
اولافقط اندکی خوشگلند
دومااگراطرافیانشان میگویندشماخوشگلیدفقط برای آنست نانشان رانبریدواخراجشان نکنید
سوماحضرت علی گفته: زن هرچقدرهم زشت وسیاه باشدبازقادراست نیازشوهرش رابرطرف کند ... (394581)