به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۳۵۹۹۰۲

حرکت صعودی بازار رمزارز تا کجا ادامه دارد؟

حرکت صعودی بازار رمزارز تا کجا ادامه دارد؟
گروه اقتصادی: ، قیمت بیت‌کوین توانست از شکست نزولی زیر حمایت ۱۸۰۰۰ دلاری بگریزد. بیت‌کوین در حال حاضر بالای سطح ۱۹۰۰۰ دلار معامله می‌شود. حرکت مشخص قیمت به بالای سطوح مقاومت ۱۹۵۵۰ دلاری و ۱۹۶۰۰ دلاری ممکن است شروع یک رالی صعودی موقت در بازار رمزارز باشد.به طور مشابه، اکثر آلت‌کوین‌‍‌های اصلی در حال حرکت به سطوح بالاتر هستند. اتریوم بیش از ۵ درصد افزایش یافت و از سطح ۱۳۲۰ دلار گذشت. ریپل با حرکت قوی بالای مقاومت ۰٫۴۵ دلار عملکردی خوبی را نشان داده است، کاردانو نیز به سمت سطح ۰٫۴۶۵ دلار حرکت می‌کند.

روند بیت‌کوین ۱ ساعته، Tradingview 
روند بیت‌کوین
پس از تشکیل کف قیمتی بالاتر از سطح ۱۸۵۰۰ دلار، قیمت بیت‌کوین شروع به اصلاح صعودی کرد. بیت‌کوین توانست بالای منطقه مقاومت ۱۸۸۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۵۰ ساعته شروع به بازیابی کند. قیمت حتی سطح ۱۹۲۰۰ دلار را شکست و مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری را آزمایش کرد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۱۹۵۳۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت ممکن است تا ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به ۲۰۴۵۰ دلار برساند.از جنبه منفی، حمایت اولیه قیمت نزدیک به سطح ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۰ ساعته قرار دارد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۸۸۰۰ دلاری است که در زیر آن قیمت می‌تواند به ۱۸۲۵۰ دلار برسد.

روند اتریوم ۱ ساعته، Tradingview
روند اتریوم
قیمت اتریوم نیز موج رو به اصلاحی را در بالای منطقه مقاومت ۱۲۸۰ دلاری آغاز کرد. اتریوم اکنون از خط روند صعودی با پشتیبانی ۱۳۰۰ دلار در نمودار ساعتی پیروی می‌کند. در روند صعودی، قیمت در نزدیکی سطح ۱۳۴۰ دلار با مقاومت مواجه است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطوح ۱۳۵۵ و ۱۳۶۰ دلار در حال شکل گیری است.
از جنبه منفی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۱۳۰۰ دلار قرار دارد. پشتیبانی اصلی بعدی در ۱۲۸۰ دلار قرار دارد که قیمت کمتر از آن می‌تواند سطح ۱۲۲۰ دلار را آزمایش کند.

سایر آلت‌کوین‌های بازار رمزارز
کاردانو (ADA) در حال بهبود روند خود است و بالاتر از سطح ۰٫۴۵ دلار معامله می‌شود. اگر گاوها فعال باقی بمانند، ممکن است حرکتی بالاتر از مقاومت ۰٫۴۶۵ دلاری وجود داشته باشد. مقاومت اصلی بعدی روی ۰٫۴۸ دلار است.بایننس‌کوین در حال صعود است و مقاومت ۲۷۲ دلاری را رد کرد. مقاومت اول قیمت نزدیک به سطح ۲۷۵ دلار است که بالاتر از آن قیمت می‌تواند به سمت سطح ۲۸۸ دلار افزایش یابد.

سولانا (SOL) در حال افزایش است و تلاش می‌کند تا بالاتر از مقاومت ۳۲٫۵۰ دلار حرکت کند. اگر گاوها موفق شوند، قیمت می‌تواند افزایش بیشتری پیدا کند. گفتنی است، مقاومت اصلی بعدی ۳۵ دلار است.دوج‌کوین در حال تلاش برای عبور از منطقه مقاومت ۰٫۰۶۰ دلاری است. بسته شدن کندل بالاتر از سطح ۰٫۰۶۰۰ دلار ممکن است شروع یک افزایش ثابت در قیمت باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۰٫۰۶۲۰ دلار قرار دارد.

قیمت ریپل بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت و بسیاری از موانع را در نزدیکی سطح ۰٫۴۵ دلار شکست. حتی از ۰٫۴۸ دلار نیز فراتر رفت. به نظر می‌رسد که گاوها اکنون به دنبال حرکت واضحی به بالای سطح ۰٫۵۰ دلار هستند.چند آلتکوین از جمله  CHZ، LEO، COMP، THETA، TON، DCR، XLM، AR، ALGO، SAND، ATOM و KAVA در حال افزایش سرعت صعود خود هستند. از این میان، CHZ  بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت و از سطح ۰٫۲۷ دلار گذشت.به طور کلی، قیمت بیت‌کوین در حال تلاش برای موج بهبودی بالاتر از سطح ۱۹۲۰۰ دلار است. اگر بیت‌کوین سطوح مقاومت ۱۹۵۵۰ دلاری و ۱۹۶۰۰ دلاری را از میان بردارد، می‌تواند سرعت خود را افزایش دهد.
برچسب ها: رمز ارز