به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب : ۳۶۰۰۴۸

دین‌محمدی: بازیکنان با کی‎روش راحت‌تر هستند

دین‌محمدی: بازیکنان با کی‎روش راحت‌تر هستند
گروه ورزشی:پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: کی‌روش نظم و انضباط را به تیم ملی بازگردانده است. سیروس دین محمدی پیشکسوت فوتبال در مورد برتری تیم ملی مقابل اروگوئه اظهار داشت: بچه‌ها بازی خوبی را انجام دادند و مستحق کسب پیروزی بودند. به نظرم تیم ملی نظم بسیار خوبی را در این دیدار داشت هم در دفاع تیمی و هم موقع حمله به دروازه حریف .
 
وی ادامه داد:‌ هافبک‌های ما هم خیلی خوب به خط حمله اضافه شدند. کریم‌ انصاری‌فرد،مهدی طارمی و علی قلی‌زاده خیلی خوب همدیگر را پیدا کردند. در نهایت هم روی یک کار  خوب تیمی به گل رسیدیم.دین محمدی در مورد بازگشت کی‌روش به نیمکت‌ تیم ملی افزود: با بازگشت کی روش نظم و انضباط به تیم بازگشت .مهم‌ترین اصل در فوتبال انضباط تیمی است. به نظر می رسد بازیکنان با کی روش راحت تر هستند و این مساله در بازی شب گذشته به وضوح مشخص بود.

پیشکسوت فوتبال در خصوص دیدار مقابل سنگال نیز خاطر نشان کرد: بازی مقابل سنگال هم خیلی برای ما مفید خواهد بود . هر دو دیدار دوستانه که انجام خواهیم داد از بعد تاکتیکی به کی روش کمک خواهد کرد تا نقاط ضعف تیمش را شناسایی کند.دین محمدی در خصوص استفاده کی روش از ابوالفضل جلالی در ترکیب ثابت تیم ملی بیان داشت: جلالی نشان داد تیم ما پتانسیل زیادی در سمت چپ دفاع دارد. مزیت بازی‌های تدارکاتی این است که می‌توان در آنها چنین بازیکنانی را آزمایش کرد. خوشبختانه همه نفرات ما در این مسابقه مقابل یکی از قدرت‌های جهان عملکرد خوبی داشتند.
مرجع : ایلنا