به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب : ۳۶۰۲۰۹

مروری بر رژیم غذایی وحشتناک مارک زاکربرگ

مروری بر رژیم غذایی وحشتناک مارک زاکربرگ
گروه علمی: با مروری بر رژیم غذایی مارک زاکربرگ موسس فیسبوک در سال‌های اخیر مشخص می‌شود که او به رغم ظاهر خونسرد و محجوبش، دارای روحیه بسیار خشن بوده و بی‌مناسبت هم نیست که او اکنون به ورزش‌های رزمی ترکیبی که از جمله ورزش‌های بسیار خشن محسوب می‌شوند، روی آورده است.   پس از رو آوردن زاکربرگ به ورزش‌های رزمی ترکیبی به احتمال زیاد او رژیم غذایی بسیار خشن قبلی خود را تغییر داده است.

پیش‌تر مارک زاکربرگ برای تامین مواد گوشتی مورد نیاز برای رژیم غذایی‌اش، خود اقدام به کشتن حیوانات با تفنگ لیزری و چاقو می‌کرد. مارک زاکربرگ که اخیرا نمایش حرکات خود در زمینه ورزش‌های رزمی ترکیبی را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته پیش‌تر نیز آنها را  با رژیم غذایی عجیب و غریب خود شگفت زده کرده بود. بنیانگذار فیسبوک و متاورس در ادامه برخی از رژیم‌های غذایی عجیب و غریب خود را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته از جمله چالش کشتن حیواناتی که قصد خوردن آن‌ها را دارد.

در سال ۲۰۱۱، نشریه اینسایدر گزارش داده بود زاکربرگ رژیم غذایی‌ای را در پی گرفت که بر اساس آن او وارد یک چالش دیوانه وار شد که در جریانش باید حیواناتی را که باید از گوشت آنها در رژیم غذایی خود مصرف می‌کرد می‌کشت. در این دوران مارک زاکربرگ برای تامین مواد گوشتی و پر کربوهیدرات مورد نیاز رژیم غذایی خود، رو به کشتن بزها، مرغ‌ها، ماهی‌ها و لابسترها آورد.  او حتی برخی از مدیران برتر دنیای فناوری را نیز به این چالش دعوت کرده بود.

جک دورسی، مدیر سابق توئیتر، در مصاحبه‌ای با مجله رولینگ استونز گفت وقتی یک شب شام به خانه زاکربرگ دعوت شد از دیدن منوی غذای شام شوکه شده بود. او گفت مارک زاکربرگ برای شام او گوشت بز سردی را که با تفنگ لیزری و چاقو کشته بود تدارک دیده بود.مدیر سابق توییتر تجربه خود در این باره را این چنین شرح داده است: هیچگاه فراموش نمی‌کنم. پس از نیم ساعت انتظار مارک زاکربرگ به من گفت شام آماده است و ما برای صرف شام به اتاق دیگر خانه‌اش رفتیم. نمی‌دانم که آیا گوشت بز قبلا در اوجاق طبخ شده بود یا دوباره برای پخت بیشتر در آن قرار داده شده بود. من فقط سالاد خوردم!

هنوز چیز زیادی از رژیم غذایی زاکربرگ فاش نشده، اما او اعتراف کرده است زمانی که تازه ازدواج کرده بود، روزی یک بسته کامل بیسکوئیت می‌خورد. اما از زمانی که این مولتی میلیاردر دنیای فناوری به طور جدی به ورزش‌های زرمی ترکیبی روی آروده به نظر می‌رسد که رژیم پر کربوهیدرات خود را کاهش داده باشد.
برچسب ها: مارک زاکربرگ